Til hovedinnhold

Fagforbundet Post Nord-Norge

07.04.2021
Sist oppdatert: 11.05.2022

Adresse

Fagforbundet Post Nord-Norge
Boks 2028
9265 Tromsø

E-post:
fagforbundet.post.nord-norge@posten.no

Fagforeningsstyret

Leder:
Roger Bruer
Mobil: 952 80 631
E-post: roger.bruer@posten.no


Nestleder:

Judith Olafsen
Mobil: 481 49 888
E-post: judith.olafsen@posten.no

 

Opplæringsansvarlig/Personlig vara yrkesseksjon samferdsel og teknisk:
Inger Elisabeth Andreassen
Mobil: 970 43 812
E-post: inger.andreassen@posten.no


Styremedlem/Leder for yrkesseksjon samferdsel og teknisk:
Odd Arne Hartvigsen
Mobil: 908 75 786
E-post: odd.hartvigsen@posten.no

Styremedlem/Leder for yrkesseksjon kontor og administrasjon:
Asle Ramfjord
Mobil: 414 21 482
E-post: asle.ramfjord@posten.no

Leder av ungdomsutvalget:
Beate Karoline Nordby Eidissen
Mobil: 407 62 206
E-post: beate.karoline.eidissen@bring.com

Leder av pensjonistutvalget: 
Hermund Dalvik
Mobil: 
E-post: 

Regionverneombud:
Kai Syrstad
Mobil: 
E-post: 

Personlig vara for yrkesseksjon kontor og administrasjon:
Rita Normann
Mobil: 
E-post: 

Personlig vara leder ungdomsutvalget:
Eric Clausssen
Mobil: 
E-post:

Personlig vara leder pensjonistutvalget:
Birger Angelsen
Mobil: 
E-post: 

 

;
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?