Kontakt oss

Vi er her for å hjelpe deg videre, enten det er noe du lurer på, eller trenger av oss. Her finner du kontaktinformasjon.

Hovedkontoret

Fagforbundets hovedkontor finner du i Keysersgate 15 i Oslo. Her sitter både leder og nestleder av Fagforbundet Ung, samt ungdomskonsulent og informasjonsrådgiver. Gå til pressekontakter for å finne pressebilder. 

Victoria De Oliveira

Victoria De Oliveira

Leder, Fagforbundet Ung

Victoria.De.Oliveira@fagforbundet.no

90 61 99 14

Jeanette Lea Romslo

Jeanette Lea Romslo

Nestleder, Fagforbundet Ung

Jeanette.romslo@fagforbundet.no

90 40 82 24

Gunn K. Johansen

Gunn K. Johansen

Rådgiver, avd. fag, yrke og ungdom

gkj@fagforbundet.no

41 29 18 53

Martine Grymyr

Martine Grymyr

Informasjonsrådgiver

martine.grymyr@fagforbundet.no

91 79 86 45

Lizeth Hansen

Lizeth Hansen

Administrasjonssekretær

lizeth.maria.hansen@fagforbundet.no

98 00 28 10

Knut Estensvoll Rosmo

Knut Estensvoll Rosmo

Administrativ studentprosjektleder

knut.estensvoll.rosmo@fagforbundet.no

99 44 00 94

Sentralt ungdomsutvalg

Fagforbundet Ung har flere hundre ungdomstillitsvalgte. Hvert fjerde år velges et sentralt ungdomsutvalg som leder ungdomsarbeidet i Fagforbundet.

Andreas Wang

Andreas Wang

Medlem, representant for post og finans

andreas.wang@posten.no

-

Tina Paulsen Stenkløv

Tina Paulsen Stenkløv

Medlem

Tina.Paulsen.Stenklov@fagforbundet.no

920 17 498

Erik Fjeldstad Næss

Erik Fjeldstad Næss

Medlem

erik.fjeldstad.naess@fagforbundet.no

902 32 394

Linn Christin Pedersborg

Linn Christin Pedersborg

Medlem

linn.christin.pedersborg@fagforbundet.no

924 42 447

Katrine Froestad

Katrine Froestad

Medlem

katrine.froestad@fagforbundet.no

976 28 981

Alexander Liane

Alexander Liane

1. vara

alexander.liane@fagforbundet.no

90 24 71 67

Iselin Skattør

Iselin Skattør

2. vara

Iselin.Skattor@fagforbundet.no

47 48 88 55

Maren Oddvang

Maren Oddvang

3. vara

maren.oddvang@fagforbundet.no

90 84 12 28