Til hovedinnhold

Fagforbundet Post Midt-Norge

03.03.2021
Sist oppdatert: 24.02.2022

Postadresse

Fagforbundet Post Midt-Norge 
Boks 6130 Torgarden
7435 Trondheim

Besøksadresse

Logistikksenter Trondheim
Torgardsvegen 8
7093 Tiller

E-post:
fagforbundet.post.midt-norge@posten.no

Fagforeningsstyret:

Leder:
Knut Marius Lydvo (Ålesund/Distribusjon)
Mobil: 994 66 735
E-post: knut.lydvo@posten.no

Nestleder/verveansvarlig/leder for yrkesseksjon samferdsel og teknisk:
Kjell Otto Haugan (Innherred Distribusjon)
Mobil: 913 18 032
E-post: kjell.haugan@posten.no

Opplæringsansvarlig:
Knut Magne Beitveit (Ålesund/Transport)
Mobil: 916 46 384
E-post: knut.beitveit@posten.no

Økonomiansvarlig/kasserer/leder for yrkesseksjon kontor og administrasjon:
Mari Thrana (Maskinell og manuell dag Trondheim)
Mobil: 934 04 759
E-post: mari.thrana@bring.com

Styremedlem: 
Atle Skjærvold (Maskinell og manuell dag Trondheim)
Mobil: 911 05 916
E-post: atle.skjaervold@posten.no

Styremedlem:
Jørgen Øvrewall (Trondheim/Transport)
Mobil: 918 13 045
E-post: jorgen.ovrewall@posten.no

Styremedlem:
Andrea Gresseth
Mobil: 936 61 426
E-post: andrea.gresseth@posten.no

Leder av ungdomsutvalget: 
Ronja Gundersen
Mobil: 403 17 757
E-post: ronja.gundersen@bring.com

Leder av pensjonistutvalget:
Lars Egil Døving
Mobil: 997 20 976
E-post: lars.doeving@hotmail.com

Verneombud:
Marita Fevåg
Mobil: 413 71 280
E-post: maritha.fevag@bring.com

1. vara:
Odd-Arve Haugen (Steinkjer/Transport)
Mobil: 932 01 450
E-post: odd-arve.haugen@posten.no

2. vara:
Dag Magne Sandvik
Mobil: 906 49 599
E-post: dag.magne.sandvik@bring.com

 

;
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?