Styret i fagforeningen

Navn
Ralf Einar Johannesen
Stillingstittel
Regionleder
Telefon
Tlf: 482 75 596
Epost
Epost: ralf.einar.johannessen@fagforbundet.no
Navn
Kari Daltveit
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 952 67 679
Epost
Epost: kari.daltveit@fagforbundet.no
Navn
Rita Jordal
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 411 01 708
Epost
Epost: Rita.Jordal@fagforbundet.no
Navn
Kristian Meyer
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 915 14 365
Epost
Epost: kristian.meyer@hotmail.com
Navn
Sigrun Bøe Perez
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 470 28 230
Epost
Epost: sigrun.boe.perez@fagforbundet.no
Navn
Ingunn Reistad Jacobsen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon teknisk og samferdsel
Telefon
Tlf: 974 19 291
Epost
Epost: ingunn.jacobsen@fagforbundet.no
Navn
Knut Remi Heimvik
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 922 62 066
Epost
Epost: knut.remi.heimvik@fagforbundet.no
Navn
Leder Yrkesseksjon kontor og administrasjon
Stillingstittel
Magne Hestad
Telefon
Tlf: 975 80 953
Epost
Epost: magne.hestad@fagforbundet.no
Navn
Sindre Hornnes
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 959 60 060
Epost
Epost: sindre.hornnes@fagforbundet.no
Navn
Randi Aanonsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 906 93 031
Epost
Epost: randi.aanonsen@fagforbundet.no
Navn
Bjørn Hatlelid
Stillingstittel
Regionsekretær
Telefon
Tlf: 975 00 939
Epost
Epost: bjorn.hatlelid@fagforbundet.no
Navn
Katrine Froestad
Stillingstittel
Regionsekretær
Telefon
Tlf: 976 28 981
Epost
Epost: katrine.froestad@fagforbundet.no
Navn
Ørjan Myrmel
Stillingstittel
Regionsekretær
Telefon
Tlf: 900 89 542
Epost
Epost: Orjan.Myrmel@fagforbundet.no