Styret i fagforeningen

Navn
Anders Nordanger
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 41102444
Epost
Epost: leder@fagforbundet-bergen.no
Navn
Stein-Helge Olsen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 46801520
Epost
Epost: kasserer@fagforbundet-bergen.no
Navn
Veronica Hansen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 94488375
Epost
Epost: veronica1@live.no
Navn
Roy Mattson
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47875028
Epost
Epost: ungdom@fagforbundet-bergen.no
Navn
Tove M. Larsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90977611
Epost
Epost: tovema@gmail.com
Navn
Gunnhild Helle
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 92697097
Epost
Epost: shs@fagforbundet-bergen.no
Navn
Parnian Bemanian
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 98613813
Epost
Epost: ska@fagforbundet-bergen.no
Navn
Rita Midthun
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 93635871
Epost
Epost: skko@fagforbundet-bergen.no
Navn
Bjørn-Tore Olsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 93859890
Epost
Epost: sst@fagforbundet-bergen.no
Navn
Kenneth Rasmussen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90950198
Epost
Epost: kenneth.rasmussen@bergen.kommune.no
Navn
Line Mosheim
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 40090086
Epost
Epost: line.mosheim@bergen.kommune.no
Navn
Kim Andre Weidemann
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41601966
Epost
Epost: kim.weidemann@bergen.kommune.no
Navn
Nina Sofie Lid
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90118980
Epost
Epost: nina.lid@hotmail.com
Navn
Beate Didrikson
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41127231
Epost
Epost: beatedidrikson@hotmail.com
Navn
Knut Remi Heimvik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92262066
Epost
Epost: knut.remi.heimvik@fagforbundet.no
Navn
Wenche Myhre
Stillingstittel
Vara-styremedlem
Telefon
Tlf: 95275865
Epost
Epost: wdmhjellvik@outlook.com
Navn
Ole Petter Sæbø
Stillingstittel
Vara-styremedlem
Telefon
Tlf: 94766604
Epost
Epost: petter.ole1969@gmail.com
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?