Styret i Fagforbundet Kragerø

Navn
Anita Tovsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 92010350
Epost
Epost: anita.tovsen@kragero.kommune.no
Navn
Morgan Andersen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 48051854
Epost
Epost: morgan.andersen@live.no
Navn
Nusreta Amedova
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91731316
Epost
Epost: nusreta.amedova@kragero.kommune.no
Navn
Tove Kalmar Borkner
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90960153
Epost
Epost: tove.k.borkner@kragero.kommune.no
Navn
Jorunn Tisjø
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95224520
Epost
Epost: jorunn.tisjo@kragero.kommune.no
Navn
Therese Lønnerød
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 47285286
Epost
Epost: therese.lonnerod@kragero.kommune.no
Navn
Tove Anita Solli
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 92668928
Epost
Epost: tove.a.solli@kragero.kommune.no
Navn
Camilla Tisjø
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 40108172
Epost
Epost: camilla.tisjo@gmail.com
Navn
Wenche Wroldsen Sandhaug
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 99205711
Epost
Epost: wenche.sandhaug1@kebas.no
Navn
Tone Eneberg
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92891797
Epost
Epost: tone.eneberg@kragero.kommune.no
Navn
Anita Tovsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92010350
Epost
Epost: anita.tovsen@kragero.kommune.no