Styret i forbundsregionen

Navn
Arnt Sigurd Kjøglum
Stillingstittel
regionleder
Epost
Epost: arnt.sigurd.kjoglum@fagforbundet.no
Navn
Tarjei Leistad
Stillingstittel
1. nestleder
Epost
Epost: tarjei.leistad@fagforbundet.no
Navn
Alise Strøm Sørensen
Stillingstittel
2. nesteleder
Epost
Epost: alise.strom.sorensen@fagforbundet.no
Navn
Marie Jonsson
Stillingstittel
opplæringsansvarlig
Epost
Epost: marie.jonsson@fagforbundet.no
Navn
Grete Mosand
Stillingstittel
leder yrkesseksjon helse og sosial
Epost
Epost: grete.mosand@fagforbundet.no
Navn
Janne K. Bjørnerås
Stillingstittel
leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Epost
Epost: janne.kristin.bjorneras@fagforbundet.no
Navn
Tina P. Stenkløv
Stillingstittel
leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Epost
Epost: tina.stenklov@fagforbundet.no
Navn
Janne Wik
Stillingstittel
leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Epost
Epost: janne.wik@fagforbundet.no
Navn
Linn Flataunet
Stillingstittel
ungdomtillitsvalgt
Epost
Epost: linn.flataune@fagforbundet.no
Navn
Roy Hveding
Stillingstittel
pensjonisttillitsvalgt
Epost
Epost: roy.hveding@live.no

Ansatte

Navn
Else Pettersen
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: else.pettersen@fagforbundet.no
Navn
Margrete Michelsen
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: margrete.michelsen@fagforbundet.no
Navn
Tove Grønning
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: tove.gronning@fagforbundet.no
Navn
Line Jegtvik
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: line.jegtvik@fagforbundet.no
Navn
Kristin Vaagan
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: kristin.vaagan@fagforbundet.no

Regionssekretærer

Navn
Roar Øverås
Stillingstittel
Regionssekretær
Telefon
Tlf: 93439781
Epost
Epost: roar.overas@fagforbundet.no
Navn
Edvin Helland
Stillingstittel
regionsekretær
Epost
Epost: edvin.helland@fagforbundet.no