Styret i Fagforbundet Trøndelag

Navn
Arnt Sigurd Kjøglum
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 95800901
Epost
Epost: arnt.sigurd.kjoglum@fagforbundet.no
Navn
Tarjei Leistad
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 95184827
Epost
Epost: tarjei.leistad@fagforbundet.no
Navn
Roy Morten Hveding
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93087641
Epost
Epost: roy.hveding@live.no
Navn
Bjørg Storheil
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47665785
Epost
Epost: bjots2009@hotmail.com
Navn
Grete Mosand
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 41200390
Epost
Epost: grete.mosand@fagforbundet.no
Navn
Janne Kristin Wik
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95208101
Epost
Epost: janne.wik@fagforbundet.no
Navn
Janne Kristin Bjørnerås
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 92402733
Epost
Epost: janne.kristin.bjorneras@fagforbundet.no
Navn
Tina Paulsen Stenkløv
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 92017498
Epost
Epost: tina.paulsen.stenklov@fagforbundet.no
Navn
Linn Kristin Flataune
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95018861
Epost
Epost: linn.flataune@fagforbundet.no

Regionssekretærer

Navn
Alise Strøm Sørensen
Stillingstittel
Regionssekretær
Mobil
Mobil: 997 27 891
Epost
Epost: alise.strom.sorensen@fagforbundet.no
Navn
Roar Øverås
Stillingstittel
Regionssekretær
Mobil
Mobil: 934 39 781
Epost
Epost: roar.overas@fagforbundet.no

Ansatte

Navn
Else Pettersen
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Epost
Epost: else.pettersen@fagforbundet.no
Navn
Margrete Michelsen
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Epost
Epost: margrete.michelsen@fagforbundet.no
Navn
Tove Grønning
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Epost
Epost: tove.gronning@fagforbundet.no
Navn
Line Jegtvik
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Epost
Epost: line.jegtvik@fagforbundet.no
Navn
Kristin Vaagan
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Epost
Epost: kristin.vaagan@fagforbundet.no