Styret i fagforeningen

Navn
Heidi Øverby
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 90129887
Epost
Epost: Heidi.Overby@selbu.kommune.no
Navn
Espen Sørflakne
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 95295936
Epost
Epost: Espen.Sorflakne@tydal.kommune.no
Navn
Kari Krogstad
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 92211633
Epost
Epost: Kari.Krogstad@selbu.kommune.no
Navn
Randi Kulseth
Stillingstittel
sekretær
Telefon
Tlf: 99527030
Epost
Epost: Randi.Oddveig.Kulseth@selbu.kommune.no
Navn
Bjørg Janne Kulseth
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 97192408
Epost
Epost: Bjorg.Janne.Kulset@selbu.kommune.no
Navn
Øystein Bremset
Stillingstittel
leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90016118
Epost
Epost: Oystein.Bremset@tydal.kommune.no
Navn
Elin Anita Oldervik
Stillingstittel
leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99240332
Epost
Epost: Elin.Anita.Oldervik@selbu.kommune.no
Navn
Heidi Øverby
Stillingstittel
leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90129887
Epost
Epost: Heidi.Overby@selbu.kommune.no
Navn
Jorid Dyrdal
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97958693
Epost
Epost: Jorid.Dyrdal@selbu.kommune.no
Navn
Brynhild Johnsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93646754
Epost
Epost: Brynhild.Johnsen@selbu. kommune.no
Navn
Harald Voldseth
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97014249
Epost
Epost: hvoldseth@gmail.com
Navn
Elisabeth Stokke
Stillingstittel
Fane 2 ansvarlig
Telefon
Tlf: 90959490
Epost
Epost: Elisabeth.Stokke@selbu.kommune.no
Navn
Mari Elnes Kirkhus
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91688451
Epost
Epost: Mari.Elnes.Kirkhus@selbu.kommune.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?