Styret i fagforeningen

Navn
Mats Monsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 45391441
Epost
Epost: leder@fagforbundettrondheim.no
Navn
Hege Rovik
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 91522106
Epost
Epost: nestleder@fagforbundettrondheim.no
Navn
Terje Hovde
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 93216518
Epost
Epost: oekonomiansvarlig@fagforbundettrondheim.no
Navn
Sara Shafighi
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90743374
Epost
Epost: opplaering@fagforbundettrondheim.no
Navn
Anniken Lien Van Marion
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48369971
Epost
Epost: anniken-van.marion@trondheim.kommune.no
Navn
Fanny Marisol Røskaft
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95369696
Epost
Epost: yka@fagforbundettrondheim.no
Navn
Kari Brøttemsmo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99768079
Epost
Epost: ykko@fagforbundettrondheim.no
Navn
Wenche Sagøy
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 41857168
Epost
Epost: wenche.sagoy@trondheim.kommune.no
Navn
Frøydis Gaare
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90560056
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Grethe Ramsland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90886944
Epost
Epost: gretherams@hotmail.com
Navn
Sigmund Midtbø
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95892965
Epost
Epost: sigmund1.midtbo@trondheim.kommune.no
Navn
Janne Kristin Bjørnerås
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92402733
Epost
Epost: janne.kristin.bjorneras@fagforbundet.no
Navn
Anniken Lien Van Marion
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48369971
Epost
Epost: anniken-van.marion@trondheim.kommune.no
Navn
Kari Brøttemsmo
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99768079
Epost
Epost: ykko@fagforbundettrondheim.no
Navn
Andreas Lea
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97144547
Epost
Epost: andreas.lea@gmail.com
Navn
Tom Frimann
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 46905300
Epost
Epost: Aleris-frimann@hotmail.no
Navn
Fanny Marisol Røskaft
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95369696
Epost
Epost: fanny-marisol.roskaft@trondheim.kommune.no
Navn
Eirik Brovold
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48044020
Epost
Epost: eirik1.brovold@trondheim.kommune.no