Styret i fagforeningen

Navn
Trond Helland
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91538075
Epost
Epost: trond.helland@fagforbundet.no
Navn
Marianne Hirzel
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99253888
Epost
Epost: marianne.hirzel@fagforbundet.no
Navn
Monika Schrøder
Stillingstittel
2. nestleder
Telefon
Tlf: 40201836
Epost
Epost: monika.schroder@fagforbundet.no
Navn
Marit Brekke Lodden
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48150411
Epost
Epost: marit.brekke.lodden@fagforbundet.no
Navn
Lars Idar Pollestad
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 46187408
Epost
Epost: lars.idar.pollestad@fagforbundet.no
Navn
Bjørn Eirik Marcusson
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90097152
Epost
Epost: marcusso@online.no
Navn
Tor Petter Alfredsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93087443
Epost
Epost: tor-petter.alfredsen@haugnett.no
Navn
Cathrine Hauff
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92681169
Epost
Epost: cathrine.hauff@sandnes.kommune.no
Navn
Glenn Vidar Øines
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99010409
Epost
Epost: glenn.vidar.oines@time.kommune.no
Navn
Torill Irene Herigstad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90172339
Epost
Epost: torill.herigstad@fagforbundet.no
Navn
Marit Larssen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 48078220
Epost
Epost: marit.larssen@fagforbundet.no
Navn
Torhild Nesvåg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 90131963
Epost
Epost: torhild.nesvag@fagforbundet.no