Til hovedinnhold

Regionstyret

Navn
Roger Dehlin
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91240252
Epost
Epost: roger.dehlin@fagforbundet.no
Navn
Vidar Evje
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90531580
Epost
Epost: vidar.evje@fagforbundet.no
Navn
Anna Elisabeth Uran
Stillingstittel
2. nestleder
Telefon
Tlf: 90560448
Epost
Epost: anna.elisabeth.uran@fagforbundet.no
Navn
Trine Posaas Nilsen
Stillingstittel
Politisk sekretær
Telefon
Tlf: 46918625
Epost
Epost: trine.posaas.nilsen@fagforbundet.no
Navn
Lasse Skurtveit
Stillingstittel
Politisk sekretær
Telefon
Tlf: 47648102
Epost
Epost: lasse.skurtveit@fagforbundet.no
Navn
Kjell Håkon Norås
Stillingstittel
Opplæringsleder
Telefon
Tlf: 92802927
Epost
Epost: kjell.hakon.noras@fagforbundet.no
Navn
Stine Westrum
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92244717
Epost
Epost: stine@fagforbundet148.no
Navn
Siri Follerås
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90041032
Epost
Epost: siri.folleras@fagforbundet061.no
Navn
Terje Strømsnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93416318
Epost
Epost: leder@fagforbundet006.no
Navn
Bjørn Wølstad-Knudsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90522910
Epost
Epost: fagforbundet@ous-hf.no
Navn
Berit Elisabeth Høiby Tevik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98475314
Epost
Epost: berit.tevik@fagforbundet072.no
Navn
Tom Sørensen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93254631
Epost
Epost: fagforbundet.post.oslo@posten.no
Navn
Mari Røsjø
Stillingstittel
Varamedlem
Telefon
Tlf: 95118622
Epost
Epost: mari@fttf.no
Navn
Helge Sporsheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90510970
Epost
Epost: helge.sporsheim@fagforbundet.no
Navn
Randi Færevik
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 46930232
Epost
Epost: randi.faerevik@fagforbundet.no
Navn
Lars Ole Beichmann
Stillingstittel
Leder for yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 93227781
Epost
Epost: lars.ole.beichmann@fagforbundet.no
Navn
Sonia Khan
Stillingstittel
Leder for yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 91618665
Epost
Epost: sonia.khan@fagforbundet.no
Navn
Maren Oddvang
Stillingstittel
Leder ungdomsutvalget
Telefon
Tlf: 90841228
Epost
Epost: maren.oddvang@fagforbundet.no
Navn
Kjell Engebretsen
Stillingstittel
Leder pensjonistutvalget
Telefon
Tlf: 93063522
Epost
Epost: willy_en@online.no

Andre verv og funksjoner

Navn
Lasse Kristiansen
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 48115247
Epost
Epost: lasse.kristiansen@fagforbundet.no
Navn
Stein Olav Ringen
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 91889503
Epost
Epost: stein.olav.ringen@fagforbundet.no
Navn
Sidsel Strand
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 90146575
Epost
Epost: sidsel.strand@fagforbundet.no
Navn
Kathrine Forsdahl
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 90151222
Epost
Epost: kathrine.forsdahl@fagforbundet.no
Navn
Ola Laskemoen
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 99360684
Epost
Epost: ola.laskemoen@fagforbundet.no
Navn
Elin Vinje
Stillingstittel
Fane2/kassererveileder
Telefon
Tlf: 48138525
Epost
Epost: elin.vinje@fagforbundet.no
Navn
Odd Dagfinn Øien
Stillingstittel
Sentralt hovedverneombud i Oslo kommune
Telefon
Tlf: 99708837
Epost
Epost: dagfinn.oien@fagforbundet.no
Navn
Bjørn Lodve Wikstrøm
Stillingstittel
Prosjektsekretær i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 95273646
Epost
Epost: Bjorn.Lodve.Wikstrom@fagforbundet.no
Navn
Martin Halsos
Stillingstittel
Informasjonsrådgiver
Telefon
Tlf: 47672311
Epost
Epost: martin.halsos@fagforbundet.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?