Styret i fagforeningen

Navn
Nina Grindstuen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91561673
Epost
Epost: avd145.leder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Tor Reidar Dahl
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 94983438
Epost
Epost: avd145.nestleder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Eva Martinsen
Stillingstittel
Kasserer og Fane2 ansvarlig
Telefon
Tlf: 99009624
Epost
Epost: eva.martinsen@sel.kommune.no
Navn
Malene Rindhølen
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 46421178
Epost
Epost: avd145.sekretar@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Jolanda Kuiper-Breet
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 98849630
Epost
Epost: arkuiper@online.no
Navn
Stian Plassen
Stillingstittel
Yrkesseksjonsleder i kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99478737
Epost
Epost: stian.plassen@selskolene.no
Navn
Elise Jeanett Myrhaug
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95440032
Epost
Epost: elise.myrhaug@hotmail.com
Navn
Kjell Arne Madsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90166173
Epost
Epost: kjella.madsen@gmail.com
Navn
Nina Grindstuen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 92835252
Epost
Epost: nina.grindstuen@sel.kommune.no
Navn
Monica Nordnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99370307
Epost
Epost: monica.nordnes@sel.kommune.no
Navn
Oda Marie Sletten Nuvstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90762784
Epost
Epost: Odamariee94@hotmail.com
Navn
Nina Grindstuen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92835252
Epost
Epost: nina.grindstuen@sel.kommune.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?