Styret i fagforeningen

Navn
Marie Knutsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 90508654
Epost
Epost: marie.knutsen@vestby.kommune.no
Navn
Christoffer Hussey Jensen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 94899455
Epost
Epost: Christoffer.Jensen@vestby.kommune.no
Navn
Stig Øverås
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 93214904
Epost
Epost: stig.overas@vestby.kommune.no
Navn
Stig Øverås
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 93214904
Epost
Epost: stig.overas@vestby.kommune.no
Navn
Randi Rygg Sikstrøm
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91715994
Epost
Epost: randi.sikstrom@vestby.kommune.no
Navn
Irene Beatrice Brevad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 41905552
Epost
Epost: irene.brevad@vestby.kommune.no
Navn
Ermina Bosnjak.
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 40578742
Epost
Epost: ermina.bosnjak@vestbyskolen.no
Navn
Vidar Pung
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 93214970
Epost
Epost: vidar.pung@vestby.kommune.no
Navn
Charlotte Marie Berger
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92818288
Epost
Epost: charlotte.berger@hotmail.com
Navn
Stein - Erik Eriksen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 40205397
Epost
Epost: steinrikeriksen@icloud.com
Navn
Aniko Horvath
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 94125876
Epost
Epost: ancsihorvath84@gmail.com
Navn
Nina Helene Simonsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47640887
Epost
Epost: nina.simonsen@fagforbundet.no
Navn
Mari Elisabeth Birkeland Knudsen Rakstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45103780
Epost
Epost: rakstadmari@hotmail.com
Navn
Randi Rygg Sikstrøm
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 91715994
Epost
Epost: randi.sikstrom@vestby.kommune.no
Navn
Stig Øverås
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93214904
Epost
Epost: stig.overas@vestby.kommune.no