Finn din tillitsvalgte

Vi hjelper deg med spørsmål om dine rettigheter i utdanning og arbeidsliv. Fagforbundets ungdomstillitsvalgte jobber for å bedre din hverdag, enten du er skoleelev, lærling, student eller arbeidstaker. 

Agder

Alexander Liane

Alexander Liane

Leder

alexander.liane@fagforbundet.no

90 24 71 67

Hanne Foss

Hanne Foss

Nestleder

hanne.foss@me.com

95 72 86 34

Finnmark

Iselin Skattør

Iselin Skattør

Leder

Iselin.Skattor@fagforbundet.no

47 48 88 55

Christian Bergeton Klaussen

Christian Bergeton Klaussen

Nestleder

Christian.klaussen@hammerfest.kommune.no

47 65 50 14

Innlandet

Marthe Ingeborg Myhre

Marthe Ingeborg Myhre

Leder

Marthe.Ingeborg.myhre@fagforbundet.no

45 51 30 17

Anna Linnea Steen

Anna Linnea Steen

Nestleder

annalinnea93@gmail.com

99 24 44 99

Møre og Romsdal

Marthe Hjelle

Marthe Hjelle

Leder

Marthe.Hjelle@fagforbundet.no

45 05 13 58

Lene Nørbech

Lene Nørbech

Nestleder

Lene.norbech@fagforbundet.no

46 95 53 14

Nordland

Isabell Johansen Myrli

Isabell Johansen Myrli

Leder

isabell.johansen.myrli@fagforbundet.no

95 81 69 07

Heidi Bohlin

Heidi Bohlin

Nestleder

heidibohlin@hotmail.com

93 29 22 68

Oslo

Maren Oddvang

Maren Oddvang

Leder

maren.oddvang@fagforbundet.no

90 84 12 28

Jørgen Aanerud

Jørgen Aanerud

Nestleder

jorgen.aanerud@fagforbundet061.no

475 10 235

Rogaland

Lars Idar Pollestad

Lars Idar Pollestad

Leder

Lars.Idar.Pollestad@fagforbundet.no

47 70 03 09

Anette Lie

Anette Lie

Nestleder

anette.fagforbundet@outlook.com

94 88 02 33

Trøndelag

Linn Flataune

Linn Flataune

Leder

linn.flataune@fagforbundet.no

95 01 88 61

Glenn Håvard Jakobsen

Glenn Håvard Jakobsen

Nestleder

glejak@levanger.kommune.no

93 87 01 44

Vestfold og Telemark

Vebjørn Stigen

Vebjørn Stigen

Fungerende leder

vebjorn.stigen@fagforbundet.no

95 86 95 41

Kristine K. Hallerud Akselsen

Kristine K. Hallerud Akselsen

Leder (permisjon)

Kristine.akselsen@fagforbundet.no

92 66 98 82

Vestland

Jeron Joseph

Jeron Joseph

Nestleder

Jeron.Joseph@fagforbundet.no

99 89 19 51

Viken

Erik Fjeldstad Næss

Erik Fjeldstad Næss

Leder

Erik.fjeldstad.naess@fagforbundet.no

90 23 23 94

Marielle Christine Karlsen

Marielle Christine Karlsen

Nestleder

mariell.christine.karlsen@fagforbundet.no

46 93 61 13