Finn din studentkontakt

En studentkontakt er en student som er frikjøpt av Fagforbundet, slik at de kan bistå studentene og bidra til økt studentaktivitet på eget studiested, eller andre i regionen. Studentkontakter er tilgjengelige for studenter på høgskoler og universiteter over hele landet – fra Troms til Agder.

Innlandet

Ingvild Sønsteli Aasen

Ingvild Sønsteli Aasen

Sykepleie deltid, NTNU Gjøvik

Ingvild.sonsteli.aasen@fagforbundet.no

41 59 50 19

Trøndelag

Vilde Antonie Sundfær

Vilde Antonie Sundfær

Sykepleie, Nord Universitet, campus Levanger

Vilde.Antonie.Sundfaer@fagforbundet.no

93 82 82 57

Kristaver Birkeland Johansen

Kristaver Birkeland Johansen

M.Sc Sivilingeniør, kybernetikk og robotikk, NTNU i Trondheim

Kristaver.birkeland.johansen@fagforbundet.no

41 73 41 86

Vestland

Jeron Joseph

Jeron Joseph

Lektor i historie, Universitetet i Bergen

jeron.joseph@fagforbundet.no

99 89 19 51

Ruth Vik Olsen

Ruth Vik Olsen

Sykepleie, Høgskulen på Vestlandet - Førde

ruth.vik.olsen@fagforbundet.no

91 52 16 22

Viken

Knud-Daniel Hansen

Knud-Daniel Hansen

Vernepleie deltid, OsloMet Sandvika

Knud.Daniel.Hansen@gmail.com

45 15 81 33

Oslo

Aron Hagos

Aron Hagos

aronyhagos@gmail.com

97 03 39 62