Styret i fagforeningen

Navn
Berit Elisabeth Høiby Tevik
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 94147428
Epost
Epost: berit.tevik@fagforbundet072.no
Navn
Anders Hasås Borg
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 94152317
Epost
Epost: anders.borg@fagforbundet072.no
Navn
Marta Tryjanska
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 94161463
Epost
Epost: marta.tryjanska@fagforbundet072.no
Navn
Jeanette Thorsrud
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 94158561
Epost
Epost: jeanette.thorsrud@fagforbundet072.no
Navn
Håkon Sandbakken
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90651190
Epost
Epost: yhs@fagforbundet072.no
Navn
Reidun Kyung Ravem
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95984055
Epost
Epost: yka@fagforbundet072.no
Navn
Vanessa Riviere
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 94156218
Epost
Epost: vanessa.riviere@fagforbundet072.no
Navn
Jon Andreassen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 92051600
Epost
Epost: yst@fagforbundet072.no
Navn
Bárbara Catarina Saraiva Furet
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 45184649
Epost
Epost: ungdomsutvalget@fagforbundet072.no
Navn
Anne-Karin Eidsem Hansen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95117886
Epost
Epost: pensjonist@fagforbundet072.no
Navn
Nina Walther
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 40226883
Epost
Epost: grunerlokkaklubben@fagforbundet072.no
Navn
Francis Paul Coron
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 40968469
Epost
Epost: franciscoron@hotmail.com
Navn
Guillaume Durandal
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92547094
Epost
Epost: guillaume.durandal@fagforbundet072.no
Navn
Osama Saad El Din Ahmed Khalil
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90561137
Epost
Epost: gamle.osloklubben@fagforbundet072.no
Navn
Hanna Lajord-Stilen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 96091927
Epost
Epost: hanna.stilen@fagforbundet072.no