Styret i fagforeningen

Navn
Mariann Brandstad
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91868833
Epost
Epost: mariann.brandstad@fagforbundet.no
Navn
Geir Ole Kanestrøm
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 95459164
Epost
Epost: geir.ole.kanestrom@fagforbundet.no
Navn
Arnt Jostein Silseth
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90175434
Epost
Epost: arnt.silseth@fagforbundet.no
Navn
Marthe Hjelle
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 45051358
Epost
Epost: marthe.hjelle@fagforbundet.no
Navn
Signe Turid Barstad
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41698053
Epost
Epost: signe.barstad@tussa.com
Navn
Jan Arve Antonsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45033199
Epost
Epost: j.aanton@hotmail.com
Navn
Eli Karin Kvalsund
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97113968
Epost
Epost: eli.kvalsund@heroy.kommune.no
Navn
Skafti Helgason
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93650601
Epost
Epost: leiar.fagforbundet.vestnes@gmail.com
Navn
Bente Elisabeth. Sundalsfoll
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 94795174
Epost
Epost: bente.sundalsfoll@fagforbundet.no
Navn
Arne Martinus Volden
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95102694
Epost
Epost: arne.volden@fagforbundet.no
Navn
Astrid Elisabeth Rønning
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 98418790
Epost
Epost: astrid.ronning@fagforbundet.no
Navn
Arild Sande
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 48461515
Epost
Epost: arild.sande@fagforbundet.no

Ansatte

Navn
Ellen Tove Dahle Vorpenes
Stillingstittel
Førstesekretær
Telefon
Tlf: 71191730
Epost
Epost: ellen.vorpenes@fagforbundet.no
Navn
Vigdis Sundsbø
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 71191730
Epost
Epost: vigdis.sundsbo@fagforbundet.no
Navn
Maria Longvastøl Slettvåg
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 71191730
Epost
Epost: maria.slettvag@fagforbundet.no