Hovedtillitsvalgte

Avtaleområde KS:

AUKRA KOMMUNE
Elin Engdal
Aukravegen 263, 6480 Aukra
mobil: 977 66 906
elinengdal@hotmail.com


AURE KOMMUNE
Tone Bergfall
Ormsetvegen 140, 6690 Aure
mobil: 906 47 344
tone.bergfall@aure.kommune.no


AVERØY KOMMUNE
Bente Sundalsfoll
Postboks 102, 6538 Averøy
mobil: 909 98 431
fagforbundet@averoy.kommune.no

Kari Helen Rugset
Postboks 102, 6538 Averøy
mobil: 900 38 314
kari.h.gustad.rugset@averoy.kommune.no


FJORD KOMMUNE
Romesh Swampillai
Murigjerdet 75, 6210 Valldal
mobil: 482 14 705
stswampi@hotmail.com


GISKE KOMMUNE
Marry Ann Farstad
Skarteigane 7, 6050 Valderøya
mobil: 920 14 982
fagforbundet@giske.kommune.no

Gudrid Frøland
Roslamarka 2, 6050 Valderøya
mobil: 916 68 280
fagforbundet@giske.kommune.no


GJEMNES KOMMUNE
Lisa Marie Nagel Pedersen
Olaushågen 5, 6633 Gjemnes
mobil: 948 72 239
fagforbundet@gjemnes.kommune.no


HAREID KOMMUNE
Kjellbjørn Åsmo
Engane 2, 6063 Hjørungavåg
mobil: 976 01 211
fagforbundet@hareid.kommune.no


HERØY KOMMUNE
Eli Karin Kvalsund
Fagforbundet Herøy, Gamlevegen 15, 6076 Moltustranda
tlf.kontor:  70 08 13 88
mobil: 482 82 885
eli.kvalsund@heroy.kommune.no

Arild Sande
Fagforbundet Herøy, Gamlevegen 15, 6076 Moltustranda
mobil: 484 61 515
arisan2@heroy.kommune.no


HUSTADVIKA KOMMUNE
Tor Gunnar Johansen
Teltplassen 1, 6440 Elnesvågen
mobil: 482 94 107
tor.gunnar.johansen@hustadvika.kommune.no

Lene Kathrin Nørbech
Postboks 110, 6499 Eide
mobil: 469 55 314
fagforbundet@hustadvika.kommune.no


KRISTIANSUND KOMMUNE
Målfrid Beate Mork
LO-senteret, Langveien 19, 6509 Kristiansund
mobil: 922 88 727
malfrid.mork@kristiansund.kommune.no

Trine Åkvik
LO-senteret, Langveien 19, 6509 Kristiansund
mobil: 948 15 906
trine.akvik@kristiansund.kommune.no

Astrid Rønning
LO-senteret, Langveien 19, 6509 Kristiansund
mobil: 994 57 044
astrid.ronning@kristiansund.kommune.no


MOLDE KOMMUNE
Linda Klausen
Hamnegata 35, 6413 Molde
mobil: 993 95 765
linda.klausen@molde.kommune.no

Sissel Ebbesen Bugge
Hamnegata 35, 6413 Molde
mobil: 952 92 766
sissel.ebbesen.bugge@molde.kommune.no

Rakel Sjåholm Løvås
Hamnegata 35, 6413 Molde
mobil: 996 10 699
rakel.sjaholm.lovas@molde.kommune.no

Frode Raknes
mobil: 404 12 875
frode.raknes@molde.kommune.no


MØRE OG ROMSDAL FYLKESKOMMUNE
Viggo Jordahl
Tannhelsebygget, Julsundvegen 9, Fylkeshuset, 6404 Molde
mobil: 909 47 649
viggo.jordahl@mrfylke.no

vara
Anniken Pedersen
Tyttebærsvingen 38, 6429 Molde
mobil: 936 49 466
anniken.pedersen@mrfylke.no


RAUMA KOMMUNE
Marit Thorstensen
Fagforbundet Rauma, Vollan 8 a, 6300 Åndalsnes
mobil: 926 67 648
marit.thorstensen@rauma.kommune.no


SANDE KOMMUNE
Solveig Hagen Sandvik
Øvre Knotten 25, 6082 Gursken
mobil: 996 39 523
fagforbundet@sande-mr.kommune.no


SMØLA KOMMUNE
Ann Kristin Gården
Einesveien 112, 6570 Smøla
mobil: 951 44 499
ann.kristin.garden@smola.kommune.no


STRANDA KOMMUNE
Øyvind Lyngstad
Movegen 71, 6200 Stranda
mobil: 464 11 042
oyvlyn@stranda.kommune.no


SULA KOMMUNE
Charlotte Vik
Holsfeta 3, 6030 Langevåg
mobil: 913 09 941
sula.fagforbundet@sula.kommune.no


SUNNDAL KOMMUNE
Beate Angell Eikrem
Postboks 109, 6601 Sunndalsøra
mobil: 419 29 918
beate.eikrem@sunndal.kommune.no

Sonja Heggem
Postboks 109, 6601 Sunndalsøra
mobil: 997 37 549
sonja.heggem@sunndal.kommune.no


SURNADAL KOMMUNE
Tove Naterstad
Nordsida 1148, 6655 Vindøla
mobil: 979 80 063
tove.naterstad@surnadal.kommune.no

Gry Mikkelsen Tellesbø
Surnadalsøra 107, 6652 Surna
mobil: 918 84 976
gry.mikkelsen.tellesbo@surnadal.kommune.no


SYKKYLVEN KOMMUNE
Monica Elin Skjortnes
Bjørnalia 47, 6230 Sykkylven
mobil: 954 48 538
monica.skjortnes@sykkylven.kommune.no


TINGVOLL KOMMUNE
Bente Aspsæter
Fagforbundet Tingvoll, Postboks 86, 6630 Tingvoll
mobil: 995 99 973
fagforbundet@tingvoll.kommune.no
 

ULSTEIN KOMMUNE
Hilde Ringen Hofseth
Fagforbundet Ulstein, Postboks 481, 6067 Ulsteinvik
mobil: 470 79 831
fagforbundet.ulstein@gmail.com


VANYLVEN KOMMUNE
Monika Seljeseth
6143 Fiskåbygd
mobil: 908 68 436
fagforbundet@vanylven.kommune.no


VESTNES KOMMUNE
Kari Solevågseide
Rådhuset, 6390 Vestnes
mobil: 924 80 652
fagforbundet@vestnes.kommune.no


VOLDA KOMMUNE
Ingunn Svendsen
Rådhuset, 6100 Volda
mobil: 915 91 391
ingunn.svendsen@volda.kommune.no

Jeanett Sigvertsen
fagforbundet.volda@gmail.com
mobil: 463 03 388


ØRSTA KOMMUNE
Hild Våge
Fagforbundet Ørsta, Rådhuset, 6150 Ørsta
mobil: 912 41 558
hild.vage@orsta.kommune.no

Ingvild Aasen
Fagforbundet Ørsta, Rådhuset, 6150 Ørsta
mobil: 915 28 588
ingvild.aasen@fagforbundet.no


ÅLESUND KOMMUNE
Laila Irene Alvestad
Serviceboks 1521, 6025 Ålesund
mobil: 977 45 156
laila.irene.alvestad@alesund.kommune.no

Frode Nordstrand
Serviceboks 1521, 6025 Ålesund
mobil: 406 18 394
frode.nordstrand@alesund.kommune.no

Lindis Danielsen
Serviceboks 1521, 6025 Ålesund
mobil: 482 11 273
lindis.danielsen@alesund.kommune.no

Randi Otterlei Alvestad
Serviceboks 1521, 6025 Ålesund
mobil: 907 13 380
randi.otterlei.alvestad@alesund.kommune.no

Inna Solbakken
Serviceboks 1521, 6025 Ålesund
mobil: 993 76 986
inna.solbakken@alesund.kommune.no


Avtaleområde Spekter:

HELSE MIDT-NORGE
Konserntillitsvalgt:
Tore Brudeseth
Røysan 6, 6412 Molde
mobil: 900 62 074
tore.brudeseth@helse-midt.no

HELSE MØRE OG ROMSDAL
Foretakstillitsvalgt:
Hilde Furnes Johannessen
Ålesund sjukehus, 6026 Ålesund
mobil: 934 39 568
hilde.furnes.johannessen@helse-mr.no

Hovedtillitsvalgt Volda sjukehus
Elisabeth Kirkholm
Hide, 6083 Gjerdsvika
mobil: 901 66 019
elisabeth.kirkholm@helse-mr.no

Hovedtillitsvalgt Ålesund sjukehus:
Tore Schytte
Nedre Åsemulvegen 17, 6018 Ålesund
mobil:  975 22 752
tore.schytte@helse-mr.no

Hovedtillitsvalgt Molde sjukehus:
Kari Gro Monsås
Parkvegen 84 hus 2, 6407 Molde
mobil: 416 94 474
kari.gro.monsas@helse-mr.no

Hovedtillitsvalgt Kristiansund sjukehus:
Mariann Svendsen
Herman Døhlens vei, 6508 Kristiansund
mobil: 415 15 298
mariann.gussias.svendsen@helse-mr.no



Andre avtaleområder:

NORDMØRE OG ROMSDAL BRANN OG REDNING, NOR BR IKS (Samfunnsbedriftene)
Hovedtillitsvalgt for heltidsansatte brann og redningspesonell Trond Espen Dahl
mobil: 951 04 401
trond.espen.dahl@norbr.no

Hovedtillitsvalgt for deltidsbrannmannskap Frode Gravem
mobil: 992 67 097
frode.gravem@gmail.com


REMIDT IKS (KS 1701)
Hovedtillitsvalgt Fredrik Viem Oustad 
mobil: 91579389
fredrik.oustad@remidt.no


RETRANS MIDT AS (KS 1701)
Hovedtillitsvalgt Steffen Sasse
Steinvegen 12, 7300 Orkanger
mobil: 975 33 574
sasse.steffen@yahoo.no


BUFETAT (Staten)
Regiontillitsvalgt Johann Arnasson
Lissfjellvegen 18 E, 7802 Namsos
mobil arbeid: 466 19 193 - mobil privat: 905 17 832
johann.arnasson@bufetat.no


ESPIRA BARNEHAGENE (PBL)
Hovedtillitsvalgt Morten Strande
Bøygen 18, 1820 Spydeberg
mobil: 960 41 869
lovestad.fagforbundet@gmail.com


MOBARN BA (PBL)
Hovedtillitsvalgt Reidar Røberg
mobil: 479 02 231
reidar.roberg@yahoo.com


ULOBA SA
Hovedtillitsvalgt Joao Carlos Zukauskas Solemdal
Flafjellet 9, 1454 Fagerstrand
mobil: 909 90 983
joaosole@gmail.com


STENDI AS (NHO)
Hovedtillitsvalgt Robert McPherson
mobil: 986 11 075

Regiontillitsvalgt Arne Aarhus
mobil: 952 86 811
aaarhus@gmail.com

Vara regiontillitsvalgt Odd-Ivar Malander
mobil: 971 04 332
oddmalander@hotmail.com


BLÅ KORS (Virke HUK)
Hovedtillitsvalgt Heidi Hovland
heidi.hovland@blakors.no