Styret i fagforeningen

Navn
Roy Bjarne Gyberg
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91889759
Epost
Epost: roy.gyberg@fagforbundet.no
Navn
Venke Anny Nes
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 93880393
Epost
Epost: venke.anny.nes@fagforbundet.no
Navn
Grete Skovli
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48003360
Epost
Epost: grete.skovli@fagforbundet.no
Navn
Alexander Liane
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90247167
Epost
Epost: alexander.liane@fagforbundet.no
Navn
Jan Rudy Kristensen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95703890
Epost
Epost: jrk@live.no
Navn
Anne Mette Foshaugen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99477102
Epost
Epost: anne.mette.foshaugen@lindesnes.kommune.no
Navn
Gudrun Helene V. Benestad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90629110
Epost
Epost: gudrun.benestad@kristiansand.kommune.no
Navn
Jane-Berith Minde Høst
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48150543
Epost
Epost: jane.host@sameyde.vgs.no
Navn
Ingunn Kile
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48244234
Epost
Epost: fagforbundet241@gmail.com
Navn
Simon Abraha
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 94822710
Epost
Epost: simon.abraha@sshf.no
Navn
Alf Morten Tallaksen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 40046555
Epost
Epost: amtallaksen@e-h.kommune.no
Navn
Torill Skaiaa Førsund
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92041861
Epost
Epost: torill.forsund@sshf.no
Navn
Solveig Nordvold
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98299700
Epost
Epost: solveig.nordvold@vennesla.kommune.no
Navn
Pål Bach
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48143332
Epost
Epost: paal.bach@grimstad.kommune.no
Navn
Christin Haslestad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91373215
Epost
Epost: christin.haslestad@fagforbundet.no
Navn
Rita Hansen Wroldsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 45487076
Epost
Epost: rita.hansen.wroldsen@fagforbundet.no
Navn
Hildegunn Fardal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99304754
Epost
Epost: hildegunn.fardal@fagforbundet.no
Navn
Helge Thorbjørnsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90125334
Epost
Epost: helge.thorbjornsen@fagforbundet.no
Navn
Margrethe Irene Østhassel
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 40479908
Epost
Epost: maos@farsund.kommune.no
Navn
Lillian Røed
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41434052
Epost
Epost: lilliroe@hotmail.com