Styret i Fagforbundet Agder

Navn
Roy Bjarne Gyberg
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91889759
Epost
Epost: roy.gyberg@fagforbundet.no
Navn
Venke Anny Nes
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 93880393
Epost
Epost: venke.anny.nes@fagforbundet.no
Navn
Alexander Liane
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90247167
Epost
Epost: alexander.liane@fagforbundet.no
Navn
Jan Rudy Kristensen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95703890
Epost
Epost: jrk@live.no
Navn
Anne Mette Foshaugen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99477102
Epost
Epost: anne.mette.foshaugen@lindesnes.kommune.no
Navn
Christin Haslestad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91373215
Epost
Epost: christin.haslestad@fagforbundet.no
Navn
Rita Hansen Wroldsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 45487076
Epost
Epost: rita.hansen.wroldsen@fagforbundet.no
Navn
Hildegunn Fardal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99304754
Epost
Epost: hildegunn.fardal@fagforbundet.no
Navn
Helge Thorbjørnsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90125334
Epost
Epost: helge.thorbjornsen@fagforbundet.no

Ansatte

Navn
Victoria Mæsel
Epost
Epost: victoria.maesel@fagforbundet.no
Navn
Marit Fosstveit Olsen
Epost
Epost: marit.fosstveit.olsen@fagforbundet.no
Navn
Merete Sørensen
Epost
Epost: merete.sorensen@fagforbundet.no
Navn
Sissel Topland
Epost
Epost: sissel.topland@fagforbundet.no