Styret i fagforeningen

Navn
Elin Røen Kleppe
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 99646397
Epost
Epost: elin.kleppe@haugnett.no
Navn
Jayson Nestor Ybanez
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 46212173
Epost
Epost: jayson_ybanez@yahoo.com
Navn
Iris Sørbotten
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 48284224
Epost
Epost: irissoerbotten@gmail.com
Navn
Elisabeth Flesland Solem
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 47615412
Epost
Epost: i_have_you@hotmail.com
Navn
Ruth Kari S. Sletteskog
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 95878613
Epost
Epost: rsletteskog@gmail.com
Navn
Ingrid T. Stue
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90894584
Epost
Epost: ingrid.stue@haugnett.no
Navn
Elin Røen Kleppe
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99646397
Epost
Epost: elin.kleppe@haugnett.no
Navn
Ida Kristine Kleppe
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97693450
Epost
Epost: ida_kristine96@hotmail.com
Navn
Florence Straume
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41071423
Epost
Epost: mcflorens@msn.com
Navn
Rose Olaug Utne
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91565649
Epost
Epost: rose@utne.nu
Navn
Monica Hoff Utne
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90676695
Epost
Epost: fagforbundet.tysnes@tysnes.kommune.no