Styret i fagforeningen

Navn
Bente Margrethe Sannes
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 98803045
Epost
Epost: bente.sannes@outlook.com
Navn
Eirik Nepstad
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 46828292
Epost
Epost: eirik_ja@hotmail.com
Navn
Inge Skogen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 97051792
Epost
Epost: inge.skogen@askoy.kommune.no
Navn
Nina Danielsen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 47663891
Epost
Epost: nina.danielsen@askoy.kommune.no
Navn
Aud Elin Målsnes
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91611532
Epost
Epost: audelinm@outlook.com
Navn
Mette Rye Jakobsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 41458138
Epost
Epost: tejak@online.no
Navn
Linda Skorpholm
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 93413674
Epost
Epost: linda.skorp@gmail.com
Navn
Gunnlaug Irene N. Nilsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 96221244
Epost
Epost: gunnlnil@online.no
Navn
Monica Hanstvedt Sande
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90756191
Epost
Epost: monica_h_sande@hotmail.com
Navn
Bente Margrethe Sannes
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 98803045
Epost
Epost: bente.sannes@outlook.com
Navn
Cathrine Alvheim
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95477427
Epost
Epost: cathrine_alvheim@hotmail.com
Navn
Helen Marie Tyrhaug
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97051813
Epost
Epost: Helen.Tyrhaug@askoy.kommune.no
Navn
Hilde Lende Aune
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90245911
Epost
Epost: hilde.lende.aune@askoy.kommune.no