Styret i fagforeningen

Navn
Maj Linn Hegranes Selvik
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 99022190
Epost
Epost: avd262.leder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Eirin Henriksen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 97717061
Epost
Epost: avd262.nestleder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Kjell Hafstad
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91307481
Epost
Epost: kjell.hafstad@kinn.kommune.no
Navn
Wenche Beate Nordal
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91886546
Epost
Epost: wenche.nordal@kinn.kommune.no
Navn
Monica Nøttingnes
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91646403
Epost
Epost: monica.nottingnes@kinn.kommune.no
Navn
Sithara Mahaboob
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 40066456
Epost
Epost: sithara_2@hotmail.com
Navn
Tomasz Raulin
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 40343146
Epost
Epost: tomasz.raulin@enivest.net
Navn
Liv Annbjørg Haukås
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 91309459
Epost
Epost: livah54@hotmail.com
Navn
Angelica Dutu
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99261131
Epost
Epost: angelicadutu@hotmail.com
Navn
Cecilie Strømsøy
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 40470634
Epost
Epost: cecistro_s@hotmail.com
Navn
Eli Britt Grov Østerbø
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97510128
Epost
Epost: eli.osterbo@gmail.com

Tillitsvalgte

Navn
Aud Kjersti Ytre-Hauge
Stillingstittel
Krokane Barnehage
Telefon
Tlf: 99296152
Epost
Epost: a.yhauge@enivest.net
Navn
Eirin Henriksen
Stillingstittel
Havreneset Barnehage
Telefon
Tlf: 97717061
Epost
Epost: henriksen_eirin@hotmail.com
Navn
Aud Rasmussen
Stillingstittel
Storevatnet Barnehage
Telefon
Tlf: 91795427
Epost
Epost: aud.viken@hotmail.no
Navn
Mona Johannessen
Stillingstittel
Eikefjord Barnehage
Telefon
Tlf: 91133976
Epost
Epost: mona@eikefjord-barnehage.no
Navn
Angelica Dutu
Stillingstittel
Flora Barneskule / Sfo
Telefon
Tlf: 99261131
Epost
Epost: angelicadutu@hotmail.com
Navn
Kari-Anne Nygård
Stillingstittel
Torvmyrane sk og bh
Telefon
Tlf: 97531450
Epost
Epost: t-nyga@online.no
Navn
Beate F. Økland
Stillingstittel
Flora Ungdomskule
Telefon
Tlf: 41745658
Epost
Epost: beatfiml@icloud.com
Navn
Aud Marie Svardal
Stillingstittel
Sørstrand Maritime barnehage
Telefon
Tlf: 92800976
Epost
Epost: aud-marie@c2i.net
Navn
Stillingstittel
Kultur og Fritid
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Jonvall Svarstad
Stillingstittel
Teknisk etat
Telefon
Tlf: 48080528
Epost
Epost: jo-sva@online.no
Navn
Cathrine Dahleng
Stillingstittel
Furuhaugane omsorgssenter
Telefon
Tlf: 95492805
Epost
Epost: tdahleng@online.no
Navn
Wibekke Haugen
Stillingstittel
Flora Omsorgsenter
Telefon
Tlf: 91857517
Epost
Epost: wibekk@hotmail.com
Navn
Monika Stenseth
Stillingstittel
Docen/Kirkeparken/Kinnveien/Furutun
Telefon
Tlf: 47248486
Epost
Epost: monikastenseth@gmail.com
Navn
Kristian Svardal
Stillingstittel
Nye Skritshgt 7/9 og 15
Telefon
Tlf: 91860397
Epost
Epost: kristiansvardal@outlook.com
Navn
Kristian Svardal
Stillingstittel
Skritsholsgt 13
Telefon
Tlf: 91860397
Epost
Epost: kristiansvardal@outlook.com
Navn
Inger Eikeland
Stillingstittel
Miljøhuset
Telefon
Tlf: 92495753
Epost
Epost: ingerheikeland@gmail.com
Navn
Tomasz Raulin
Stillingstittel
KF Innvandrarsenteret
Telefon
Tlf: 40343146
Epost
Epost: tomasz.raulin@enivest.net
Navn
Ann Liv Haukås
Stillingstittel
Flora Bygg & Eiendom - reinhald
Telefon
Tlf: 91309459
Epost
Epost: livah54@hotmail.com
Navn
Mona T. Steindal- Sundal
Stillingstittel
Krisesenteret i Sogn og Fjordane
Telefon
Tlf: 94838473
Epost
Epost: monaterese83@gmail.com
Navn
Anne Sofie Hansen Svarstad
Stillingstittel
Flora Vidareg. Skule
Telefon
Tlf: 97190241
Epost
Epost: anne-sofie.svarstad@sfj.no
Navn
Ina Trengereid
Stillingstittel
NAV Flora
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ina.trengereid@nav.no
Navn
Pia Kathrin Ulriksen
Stillingstittel
ULOBA AS
Telefon
Tlf: 95941946
Epost
Epost: pia-kathrin@hotmail.com
Navn
Sunniva Solheim
Stillingstittel
Flora Dyreklinikk
Telefon
Tlf: 95308485
Epost
Epost: sunnivabs@hotmail.com
Navn
Cecilie Strømsøy
Stillingstittel
Stendi Vestnesvegen
Telefon
Tlf: 40470634
Epost
Epost: cecistro_s@hotmail.com
Navn
Kurt Ask Korneliussen
Stillingstittel
Brann redning
Telefon
Tlf: 90781081
Epost
Epost: kurt_ask@hotmail.com
Navn
Sithara Mahaboob
Stillingstittel
Kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 40066456
Epost
Epost: sithara_2@hotmail.com
Navn
Kathrine Agledal
Stillingstittel
KF Bordglede
Telefon
Tlf: 95752258
Epost
Epost: kathrineagledal@hotmail.com
Navn
Therese Larsen-Hovden
Stillingstittel
Krokane skule
Telefon
Tlf: 46835403
Epost
Epost: tlarsen-hovden@hotmail.com
Navn
Anja Djupevik
Stillingstittel
Stendi
Telefon
Tlf: 92252392
Epost
Epost: anjadjupevik@hotmail.com
Navn
Marianne Kleiven
Stillingstittel
Furuhaugane barnehage
Telefon
Tlf: 40230223
Epost
Epost: mariannekleiven@gmail.com
Navn
Maj Linn Selvik
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 99022190
Epost
Epost: maj-linn.selvik@kinn.kommune.no
Navn
Wenche Kvalvik
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91837260
Epost
Epost: wenche.kvalvik@kinn.kommune.no
Navn
Monica Nøttingnes
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91646403
Epost
Epost: monica.nottingnes@kinn.kommune.no
Navn
Nina Helgheim
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41699787
Epost
Epost: nina.helgheim@kinn.kommune.no
Navn
Mia Esp Sunnarvik
Stillingstittel
Markegata 55
Telefon
Tlf: 99359401
Epost
Epost: sunnarvikmia@gmail.com
Navn
Augustin Anthonipillai
Stillingstittel
Heimetenesten Havrenes
Telefon
Tlf: 94809194
Epost
Epost: augusten.anthonipillai@enivest.net