Styret i Fagforbundet Overhalla

Navn
Torunn E Grønnesby
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97506252
Epost
Epost: torunn.gronnesby@overhalla.kommune.no
Navn
Astrid Margrete Brøndbo Selnes
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 48089388
Epost
Epost: astrid.selnes@overhalla.kommune.no
Navn
Åse Ferstad
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 41557005
Epost
Epost: aasefers@ntebb.no
Navn
Astrid Margrete Brøndbo Selnes
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48089388
Epost
Epost: astrid.selnes@overhalla.kommune.no
Navn
Hege Lyngsnes
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90073439
Epost
Epost: hege.lyngsnes@caza.no
Navn
Bjørg Inger Rian
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95863139
Epost
Epost: bjorg-inger.rian@overhalla.kommune.no
Navn
Ina Aarmo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 90933475
Epost
Epost: inaaarmo@hotmail.com
Navn
Terje Indgjerd
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90076243
Epost
Epost: terje.indgjerd@overhalla.kommune.no
Navn
Silje Marie Formo
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97506760
Epost
Epost: ziljemf@hotmail.no
Navn
Solvår Rustad Rian
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 45600614
Epost
Epost: solvar.rian@gmail.com
Navn
Marte Grande
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93853793
Epost
Epost: marte.grande@yahoo.no
Navn
Kari Amdal
Stillingstittel
Varamedlem
Telefon
Tlf: 92681116
Epost
Epost: kari.amdal@overhalla.kommune.no
Navn
Guri H Kjelbergnes
Stillingstittel
Revisor fagforeningen
Telefon
Tlf: 41641232
Epost
Epost: guri.kjeldbergnes@overhalla.kommune.no
Navn
Amanda Karin Aune
Stillingstittel
Vararepresentant
Telefon
Tlf: 46803890
Epost
Epost: aune98@hotmail.com