Til hovedinnhold

Hovedtillitsvalgte

Navn
Alis Ambli Solberg
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97071672
Epost
Epost: alis.solberg@verdal.kommune.no
Navn
Kristin Bakkan
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92096576
Epost
Epost: kristin.bakkan@verdal.kommune.no
Navn
Hilde Jorunn Kolstad
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91833301
Epost
Epost: hilde.jorunn.kolstad@verdal.kommune.no

Styret i fagforeningen

Navn
Hilde Jorunn Kolstad
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91833301
Epost
Epost: hilde.jorunn.kolstad@verdal.kommune.no
Navn
Geir Ivar Singstad
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90855434
Epost
Epost: gesi@verdal.kommune.no
Navn
Rita Pedersen Holmen
Stillingstittel
Økonomiansvarlig/sekretær
Telefon
Tlf: 97787363
Epost
Epost: rita.holmen@verdal.kommune.no
Navn
Kristin Bakkan
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 92096576
Epost
Epost: kristin.bakkan@verdal.kommune.no
Navn
Sissel Eva Skrove
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 94855109
Epost
Epost: sissel.skrove@verdal.kommune.no
Navn
Nina Guddingsmo
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90635801
Epost
Epost: nina.guddingsmo@verdal.kommune.no
Navn
May Britt Jensen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 4100662
Epost
Epost: may.jensen@verdal.kommune.no
Navn
Lisbeth Jensvik
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 91779526
Epost
Epost: lisbeth.jensvik@verdal.kommune.no
Navn
Berit Solheim Helmo
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92444956
Epost
Epost: berit.helmo@verdal.kommune.no
Navn
Karstein Aksnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97535974
Epost
Epost: kaak@verdal.kommune.no
Navn
Kristine Bjørnmelen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45846919
Epost
Epost: kristine.bjornmelen@verdal.kommune.no
Navn
Ruth Agnes Fjeldvær
Stillingstittel
Varamedlem
Telefon
Tlf: 90888225
Epost
Epost: ruth.fjeldvaer@verdal.kommune.no
Navn
Inger Grete Hjelde
Stillingstittel
Leder i pensjonistgruppen
Telefon
Tlf: 95722497
Epost
Epost: inger.grete@hotmail.com
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?