Kontakt

Styret i regionen

Navn
Hilde Bernhardsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91709180
Epost
Epost: hilde.bernhardsen@fagforbundet.no
Navn
Hilde Therese Bjerke Wikeland
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 45253910
Epost
Epost: hilde.wikeland@fagforbundet.no
Navn
Brynhild Svendsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 99463491
Epost
Epost: brynhild.svendsen@fagforbundet.no
Navn
Gunn-Berit Eilertsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 99017937
Epost
Epost: gunn.berit.eilertsen@tromso.kommune.no
Navn
Aleksander Johnsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 45675215
Epost
Epost: aleksander.johnsen@fagforbundet.no
Navn
Synnøve Wiggen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99100008
Epost
Epost: synnove.wiggen@fagforbundet.no
Navn
Espen Sørensen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97762576
Epost
Epost: espen.sorensen@fagforbundet.no
Navn
Lars-Trygve Jenssen
Stillingstittel
Økonomiansvarlig
Telefon
Tlf: 95173895
Epost
Epost: ltjenssen@hotmail.com
Navn
Kåre Karlsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95126479
Epost
Epost: kare.karlsen@lyngen.kommune.no
Navn
Line Lorentzen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99403311
Epost
Epost: lines2@online.no
Navn
Wenche Kleveland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99325222
Epost
Epost: htv.fagforbundet@lyngen.kommune.no
Navn
Anders Winsjansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97179391
Epost
Epost: winsj5@hotmail.com
Navn
Eva Mari Granås
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47637090
Epost
Epost: eva.granas@harstad.kommune.no
Navn
Roger Bruer
Stillingstittel
Posten
Telefon
Tlf: 95280631
Epost
Epost: roger.bruer@posten.no
Navn
Beate Eidissen
Stillingstittel
Ungdomstilltsvalgt
Telefon
Tlf: 40762206
Epost
Epost: beate.karoline.eidissen@bring.no

Ansatte

Navn
Monika Flengstad
Stillingstittel
Telefon
Tlf: 93805075
Epost
Epost: monika.flengstad@fagforbundet.no
Navn
May-Britt Karlsen
Stillingstittel
Telefon
Tlf: 91582908
Epost
Epost: may-britt.karlsen@fagforbundet.no
Navn
Line Arnesen Holsbøe
Stillingstittel
Telefon
Tlf: 90055704
Epost
Epost: line.arnesen@fagforbundet.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?