Nettstedet er under oppgradering og kan derfor i perioder være ustabilt eller mangle innhold.

Styret i fagforeningen

Navn
Kim Andre Guttormsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 41426456
Epost
Epost: kguttormsen@hotmail.com
Navn
Reinaldo Souza Montalvao
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 94100477
Epost
Epost: reinaldo_montalvao@yahoo.com.br
Navn
John Alfred Nilsen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 95761060
Epost
Epost: avd177.opplaringsansvarlig@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Eivor Annie Haukland
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 99530389
Epost
Epost: eivorhaukland@hotmail.com
Navn
Sylvi Liss Rubje
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 92015992
Epost
Epost: lislorru@online.no
Navn
John Nikolai Løkke Jensen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 41687585
Epost
Epost: Johnnikolailuckyjensen@gmail.com
Navn
Ståle Armann Madsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 91377667
Epost
Epost: stale.madsen@tromso.kommune.no
Navn
Toril Torgersen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97423581
Epost
Epost: toril.torgersen@live.no
Navn
Ann-Mari Kuivalainen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90958216
Epost
Epost: amkuiva@msn.com
Navn
Aleksander Johnsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45675215
Epost
Epost: aleksander.johnsen@tromso.kommune.no
Navn
Heidi Elisabeth Bakkeland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91820151
Epost
Epost: Heidi.bakkeland@tromso.kommune.no
Navn
Lisa Mari Ophaug
Stillingstittel
Leder ungdomsutvalg
Telefon
Tlf: 95962183
Epost
Epost: lisa.mari.ophaug@tromso.kommune.no
Navn
Linda Fosslund Kane
Stillingstittel
Nestleder ungdomsutvalg
Telefon
Tlf: 98041239
Epost
Epost: linda.fosslund.kane@tromso.kommune.no