Styret i Fagforbundet Tromsø

Navn
Reinaldo Souza Montalvao
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 94100477
Epost
Epost: avd177.leder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Ingrid Marie Lettrem Olsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 91309691
Epost
Epost: avd177.nestleder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Heidi Elisabeth Bakkeland
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91820151
Epost
Epost: avd177.opplaringsansvarlig@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Eivor Annie Haukland
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 99530389
Epost
Epost: eivorhaukland@hotmail.com
Navn
Sylvi Liss Rubje
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 92015992
Epost
Epost: lislorru@online.no
Navn
Benedikte Heim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 41681829
Epost
Epost: bhe016@post.uit.no
Navn
Ståle Armann Madsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 91377667
Epost
Epost: stale.madsen@tromso.kommune.no
Navn
Toril Torgersen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97423581
Epost
Epost: toril.torgersen@live.no
Navn
Ann-Mari Kuivalainen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90958216
Epost
Epost: amkuiva@msn.com
Navn
Aleksander Johnsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 45675215
Epost
Epost: aleksander.johnsen@tromso.kommune.no
Navn
Jonas Helø
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47601401
Epost
Epost: Jonas.Helo@tromso.kommune.no
Navn
Lisa Mari Ophaug
Stillingstittel
Leder ungdomsutvalg
Telefon
Tlf: 95962183
Epost
Epost: lisa.mari.ophaug@tromso.kommune.no
Navn
Astrid Johansen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91346110
Epost
Epost: rasmusastrid8@gmail.com

Hovedtillitsvalgte i Fagforbundet Tromsø

Navn
Mikal Hansen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 94167716
Epost
Epost: mikal.hansen@tromso.kommune.no
Navn
Eivor Annie Haukland
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 92048619
Epost
Epost: eivor.haukland@tromso.kommune.no
Navn
Hege Beate Tveit
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 94839856
Epost
Epost: hege.beate.tveit@tromso.kommune.no
Navn
Maika Soleng
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 94844016
Epost
Epost: maika.soleng@tromso.kommune.no