Styret i fagforeningen

Navn
Kenneth Hatteland
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 93496918
Epost
Epost: kenneth.hatteland.fagforbundet@kleppnett.no
Navn
Anette Pettersen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 47649300
Epost
Epost: anette.pettersen87@gmail.com
Navn
Laine Helene Hattrem
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95428082
Epost
Epost: Laine.Hattrem.Tangen@klepp.kommune.no
Navn
Randi Haaland Vikanes
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 45487253
Epost
Epost: randi.h.vikanes@klepp.kommune.no
Navn
Marianne Taksdal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 92640320
Epost
Epost: marianne.taksdal@klepp.kommune.no
Navn
Anette Faane Aasbø
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 93642992
Epost
Epost: anette.faane.aasbo@klepp.kommune.no
Navn
Agush Agushaj
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91805228
Epost
Epost: agush_5@hotmail.com
Navn
Randi Haaland Vikanes
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 45487253
Epost
Epost: randi.h.vikanes@klepp.kommune.no
Navn
Lars Idar Pollestad
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47700309
Epost
Epost: larsidar94@hotmail.com
Navn
Erlend Carlos Høyland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47884294
Epost
Epost: erlend_51@hotmail.com
Navn
Linda Øvrebø
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41451764
Epost
Epost: linda.ovrebo@klepp.kommune.no
Navn
Randi Haaland Vikanes
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 45487253
Epost
Epost: randi.h.vikanes@klepp.kommune.no
Navn
Marianne Taksdal
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92640320
Epost
Epost: marianne.taksdal@klepp.kommune.no