Styret i fagforeningen

Navn
May-Lis Persdatter Christensen Sundheim
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 92239090
Epost
Epost: may-lis.sundheim@sola.kommune.no
Navn
Elisabeth Dueland
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 92044535
Epost
Epost: elisabeth.dueland@sola.kommune.no
Navn
Sigrun Tjelta
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 98482914
Epost
Epost: sigrun.tjelta@sola.kommune.no
Navn
Marit Lilleskog Løvås
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 47232076
Epost
Epost: marit.lovas@sola.kommune.no
Navn
Maren Strand Nilsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 92621654
Epost
Epost: maren.strand.nilsen@sola.kommune.no
Navn
Gunhild Blindheim Bergo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 92256311
Epost
Epost: gunhild.blindheim.bergo@sola.kommune.no
Navn
Marlen Hognestad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 92644511
Epost
Epost: marlen.hognestad@sola.kommune.no
Navn
Dung Anh Nguyen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 48287179
Epost
Epost: nguyen.dung@sola.kommune.no
Navn
Birgitte Bratteli
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41451195
Epost
Epost: birgitte.bratteli@sola.kommune.no
Navn
Unn Elisabeth Vindsetmo
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93064527
Epost
Epost: unn.e.vindsetmo@lyse.net
Navn
Elisabeth Dueland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92044535
Epost
Epost: elisabeth.dueland@sola.kommune.no
Navn
Renate Kristofa Knudsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98605757
Epost
Epost: renate.kristofa@lyse.net
Navn
Elisabeth Dueland
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92044535
Epost
Epost: elisabeth.dueland@sola.kommune.no
Navn
May-Lis Persdatter Christensen Sundheim
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92239090
Epost
Epost: may-lis.sundheim@sola.kommune.no