Styret i fagforeningen

Navn
Roger Dehlin
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91240252
Epost
Epost: roger.dehlin@fagforbundet.no
Navn
Vidar Evje
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90531580
Epost
Epost: vidar.evje@fagforbundet.no
Navn
Anna Elisabeth Uran
Stillingstittel
2. nestleder
Telefon
Tlf: 90560448
Epost
Epost: anna.elisabeth.uran@fagforbundet.no
Navn
Kjell Håkon Norås
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 92802927
Epost
Epost: kjell.hakon.noras@fagforbundet.no
Navn
Maren Marie M. Oddvang
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47519182
Epost
Epost: maren.oddvang@fagforbundet.no
Navn
Kjell Engebretsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93063522
Epost
Epost: willy-en@online.no
Navn
Stine Westrum
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92244717
Epost
Epost: stine@fagforbundet148.no
Navn
Siri Follerås
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90041032
Epost
Epost: siri.folleras@fagforbundet061.no
Navn
Terje Strømsnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93416318
Epost
Epost: leder@fagforbundet006.no
Navn
Bjørn Wølstad-Knudsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90522910
Epost
Epost: fagforbundet@ous-hf.no
Navn
Tom Sverre Sørensen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93254631
Epost
Epost: tom.sorensen@posten.no
Navn
Berit Elisabeth Høiby Tevik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98475314
Epost
Epost: berit.tevik@fagforbundet072.no
Navn
Helge Arild Sporsheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90510970
Epost
Epost: helge.sporsheim@fagforbundet.no
Navn
Sonia Gul Khan
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 40726007
Epost
Epost: sonia.khan@fagforbundet.no
Navn
Randi Færevik
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 92438751
Epost
Epost: randi-faerevik@outlook.com
Navn
Lars Ole Beichmann
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 93227781
Epost
Epost: lars.ole.beichmann@fagforbundet.no

Regionsstyret

Navn
Roger Dehlin
Stillingstittel
Leder av Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: roger.dehlin@fagforbundet.no
Navn
Vidar Evje
Stillingstittel
1. nestleder i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: vidar.evje.@fagforbundet.no
Navn
Anna Elisabeth Uran
Stillingstittel
2. nestleder i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Anna.Elisabeth.Uran@fagforbundet.no
Navn
Trine Pousaas Nilsen
Stillingstittel
Politisk sekretær i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Trine.Posaas.Nilsen@fagforbundet.no
Navn
Lasse Skurtveit
Stillingstittel
Politisk sekretær i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Lasse.Skurtveit@fagforbundet.no
Navn
Kjell Håkon Norås
Stillingstittel
Opplæringsleder i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Kjell.Hakon.Noras@fagforbundet.no
Navn
Siri Follerås
Stillingstittel
Leder av Fagforbundet Pleie og Omsorg Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: siri.folleras@fagforbundet061.no
Navn
Rune Aasen
Stillingstittel
Leder av Oslo Sporveiers Arbeiderforening
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Sven.Rune.Aasen@sporveien.com
Navn
Bjørn Wølstad-Knudsen
Stillingstittel
Leder av Fagforbundet Sykehuls og Helse, Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: fagforbundet@ous-hf.no
Navn
Terje Strømsnes
Stillingstittel
Leder av Fagforbundet Teknisk fagforening, Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: post@fagforbundet006.no
Navn
Stine Westrum
Stillingstittel
Leder av Fagforbundet Helse, sosial og velferd, Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: post@fagforbundet148.no
Navn
Randi Færevik
Stillingstittel
Leder av yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Randi.Faerevik@fagforbundet.no
Navn
Helge Sporsheim
Stillingstittel
Leder av yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: helge.sporsheim@fagforbundet.no
Navn
Lars Ole Beichmann
Stillingstittel
Leder av yrkesseksjon for samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Lars.Ole.Beichmann@fagforbundet.no
Navn
Sonia Khan
Stillingstittel
Leder av yrkesseksjon for kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Sonia.Khan@fagforbundet.no
Navn
Maren Oddvang
Stillingstittel
Leder av ungdomsutvalget i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Kjell Engebretsen
Stillingstittel
Leder av pensjonistutvalget i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: pensjonisttillitsvalgt@gmail.com
Navn
Per Egil johansen
Stillingstittel
Leder av kompetansesenteret i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: per.egil.johansen@fagforbundet.no
Navn
Svein Mathisen
Stillingstittel
Sentralt hovedverneombud i Oslo kommune
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Svein.Mathisen@fagforbundet.no
Navn
Bjørn Lodve Wikstrøm
Stillingstittel
Prosjektsekretær i Fagforbundet Oslo
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: Bjorn.Lodve.Wikstrom@fagforbundet.no
Navn
Steinar Ottesen
Stillingstittel
Informasjonsrådgiver
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: steinar.ottesen@fagforbundet.no