Styret i Fagforbundet Nordland

Navn
Tore Andre Jakobsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97617821
Epost
Epost: tore.jakobsen@fagforbundet.no
Navn
Åge Emil Bergquist
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 91398405
Epost
Epost: age.bergquist@fagforbundet.no
Navn
Line-Beate Tollefsen
Stillingstittel
2. nestleder
Telefon
Tlf: 41338437
Epost
Epost: line.tollefsen@fagforbundet.no
Navn
Sissel-Anne Clausen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97583321
Epost
Epost: sissel-anne.clausen@fagforbundet.no
Navn
Isabell Jeanette Johansen Myrli
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95816907
Epost
Epost: isajanett@hotmail.com
Navn
Gunnar Pedersen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90787652
Epost
Epost: guped3@online.no
Navn
Kari M B Sandnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41224994
Epost
Epost: Kari.Marie.Sandnes@helse-nord.no
Navn
Bengt-Ole Larsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90594303
Epost
Epost: bengt.ole.larsen@helse-nord.no
Navn
May-Britt Mørch Jacobsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97421700
Epost
Epost: may.jacobsen@vefsn.kommune.no
Navn
Ida Maria Ellingsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91188887
Epost
Epost: idaellingsen@hotmail.com
Navn
Olav Idar Laukvik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92420154
Epost
Epost: olav.idar.laukvik@bronnoy.kommune.no
Navn
Bjørn Roger Steen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48182257
Epost
Epost: yu30666@hotmail.com
Navn
Guro Fikseth
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90965164
Epost
Epost: guro.fikseth@fagforbundet.no
Navn
Ann-Merethe Larsos Kristensen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91761190
Epost
Epost: ann.merethe.larsos.kristensen@fagforbundet.no
Navn
Rita Helene Nilssen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97709826
Epost
Epost: rita.nilssen@fagforbundet.no
Navn
Karoline Rask
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 95287214
Epost
Epost: karolinerask_232@hotmail.com
Navn
Eirik M. Rødsand
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 90784671
Epost
Epost: eirikm.rodsand@gmail.com
Navn
Stig Edvardsen
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 99289799
Epost
Epost: stig@haf.no
Navn
Lars Børre Vangen
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 48133055
Epost
Epost: larvan@online.no
Navn
Astrid Merete Olsen
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 97982643
Epost
Epost: a-molsen@hotmail.com
Navn
Christer Jakobsen
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 95876941
Epost
Epost: cj_er007@hotmail.com
Navn
Ann - Helen Salamonsen
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 99599177
Epost
Epost: ann-h-sa@online.no
Navn
Jens Christian Berg
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 95831160
Epost
Epost: jens.chr.berg@gmail.com
Navn
Sølvi H K Kristensen
Stillingstittel
Varamedlem fylkesstyret
Telefon
Tlf: 99154457
Epost
Epost: solvorn.kristensen@gmail.com

Ansatte

Navn
Britt Jensen
Telefon
Tlf: 755 65420
Mobil
Mobil: 950 14 468
Navn
Berit J. Kristensen
Telefon
Tlf: 755 65420
Mobil
Mobil: 908 91 479
Navn
Grethe Lillevik
Telefon
Tlf: 755 65420
Mobil
Mobil: 909 34 694