Styret i Fagforbundet Nordland

Navn
Tore Andre Jakobsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97617821
Epost
Epost: tore.jakobsen@fagforbundet.no
Navn
Line-Beate Tollefsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 41338437
Epost
Epost: line.tollefsen@fagforbundet.no
Navn
Sissel-Anne Clausen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 97583321
Epost
Epost: sissel-anne.clausen@fagforbundet.no
Navn
Joachim Andreas Bjørndal
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90510761
Epost
Epost: joachim.andreas.bjorndal@fagforbundet.no
Navn
Bjørn Roger Steen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48182257
Epost
Epost: Bjorn-Roger.Steen@fagforbundet.no
Navn
Ann-Merethe Larsos Kristensen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91761190
Epost
Epost: Ann.Merethe.Larsos.Kristensen@fagforbundet.no
Navn
Guro Myklebust
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90965164
Epost
Epost: guro.myklebust@fagforbundet.no
Navn
Stig Edvardsen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99289799
Epost
Epost: stig.edvardsen@fagforbundet.no
Navn
Isabell Jeanette Johansen Myrli
Stillingstittel
Leder ungdomsutvalget
Telefon
Tlf: 95816907
Epost
Epost: Isabell.Johansen.Myrli@fagforbundet.no
Navn
Gunnar Pedersen
Stillingstittel
Leder pensjonistutvalget
Telefon
Tlf: 90787652
Epost
Epost: Gunnar.Pedersen@fagforbundet.no
Navn
Lasse Nordby
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91150545
Epost
Epost: lasse.nordby@hotmail.com
Navn
Kari M. B. Sandnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41224994
Epost
Epost: Kari.Marie.Sandnes@helse-nord.no
Navn
Sissel Osnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90706015
Epost
Epost: sissel.osnes@fauske. kommune.no
Navn
Karoline Rask
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95287214
Epost
Epost: karoline.rask@hadsel.kommune.no
Navn
Monica Nilsen Kiltorp
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90086183
Epost
Epost: avd007.leder@fagforening.fagforbundet.no

Ansatte

Navn
Fagforbundet Nordland
Stillingstittel
Kontakt telefon/mail
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Navn
Britt Jensen
Stillingstittel
Kontorleder
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Navn
Berit J. Kristensen
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Navn
Grethe Lillevik
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Navn
Nina Søtorp
Stillingstittel
Administrasjonsekretær
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?