Styret i fagforeningen

Navn
Tore Andre Jakobsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97617821
Epost
Epost: tore.jakobsen@fagforbundet.no
Navn
Line-Beate Tollefsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 41338437
Epost
Epost: line.tollefsen@fagforbundet.no
Navn
Sissel-Anne Clausen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 97583321
Epost
Epost: sissel-anne.clausen@fagforbundet.no
Navn
Joachim Andreas Bjørndal
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90510761
Epost
Epost: mailto:joachim.andreas.bjorndal@fagforbundet.no
Navn
Isabell Jeanette Johansen Myrli
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95816907
Epost
Epost: Isabell.Johansen.Myrli@fagforbundet.no
Navn
Gunnar Pedersen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90787652
Epost
Epost: Gunnar.Pedersen@fagforbundet.no
Navn
Kari M B Sandnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41224994
Epost
Epost: Kari.Marie.Sandnes@helse-nord.no
Navn
Olav Idar Laukvik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92420154
Epost
Epost: olav.idar.laukvik@bronnoy.kommune.no
Navn
Karoline Rask
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95287214
Epost
Epost: karolinerask_232@hotmail.com
Navn
Sissel Håkonsen Osnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90706015
Epost
Epost: sissel.osnes@fauske.kommune.no
Navn
Lasse Nordby
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91150545
Epost
Epost: lasse.nordby@vagan.kommune.no
Navn
Bjørn Roger Steen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48182257
Epost
Epost: bjorn-roger.steen@fagforbundet.no
Navn
Guro Fikseth
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90965164
Epost
Epost: guro.fikseth@fagforbundet.no
Navn
Ann-Merethe Larsos Kristensen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91761190
Epost
Epost: kriann@bodo.kommune.no
Navn
Stig Edvardsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99289799
Epost
Epost: stig.edvardsen@fagforbundet.no

Ansatte

Navn
Britt Jensen
Stillingstittel
Kontorleder
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Navn
Berit J. Kristensen
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Navn
Grethe Lillevik
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no
Navn
Fagforbundet Nordland
Stillingstittel
Administrasjonssekretær
Telefon
Tlf: 75565420
Epost
Epost: fr.nordland@fagforbundet.no

Styret i Fagforbundet Nordland

Navn
Tore Andre Jakobsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97617821
Epost
Epost: tore.jakobsen@fagforbundet.no
Navn
Line-Beate Tollefsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 41338437
Epost
Epost: line.tollefsen@fagforbundet.no
Navn
Åge Bergquist
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 91398405
Epost
Epost: age.bergquist@fagforbundet.no
Navn
Sissel-Anne Clausen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97583321
Epost
Epost: sissel-anne.clausen@fagforbundet.no
Navn
Bjørn Roger Steen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48182257
Epost
Epost: Bjorn-Roger.Steen@fagforbundet.no
Navn
Ann-Merethe Larsos Kristensen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91761190
Epost
Epost: Ann.Merethe.Larsos.Kristensen@fagforbundet.no
Navn
Guro Fikseth
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90965164
Epost
Epost: Guro.Fikseth@fagforbundet.no
Navn
Rita Nilssen
Stillingstittel
Leder Yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97709826
Epost
Epost: rita.nilssen@fagforbundet.no
Navn
Isabell Jeanette Johansen Myrli
Stillingstittel
Leder ungdomsutvalget
Telefon
Tlf: 95816907
Epost
Epost: Isabell.Johansen.Myrli@fagforbundet.no
Navn
Gunnar Pedersen
Stillingstittel
Leder pnsjonistutvalget
Telefon
Tlf: 90787652
Epost
Epost: Gunnar.Pedersen@fagforbundet.no
Navn
Olav Idar Laukvik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92420154
Epost
Epost: olav.idar.laukvik@bronnoy.kommune.no
Navn
Kari M. B. Sandnes
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41224994
Epost
Epost: Kari.Marie.Sandnes@helse-nord.no
Navn
Bengt-Ole Larsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90594303
Epost
Epost: bengt.ole.larsen@helse-nord.no
Navn
May Britt
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97421700
Epost
Epost: may.jacobsen@vefsn.kommune.no
Navn
Ida Maria Ellingsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91188887
Epost
Epost: idaellingsen@hotmail.com