Styret i fagforeningen

Navn
Lindis Pettersen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 95166134
Epost
Epost: lindispettersen@yahoo.no
Navn
Eve Torill Indahl
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 46816256
Epost
Epost: eve.indahl@saltdal.kommune.no
Navn
Jane Nordvik
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95069009
Epost
Epost: janeinord@hotmail.com
Navn
Raymond Øverjord Stolpen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 94197023
Epost
Epost: raymond.stolpen@saltdal.kommune.no
Navn
Ketil Fagerheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 99489704
Epost
Epost: ketil.fagerheim@saltdal.kommune.no
Navn
Terje Furumo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95166191
Epost
Epost: terje.furumo@saltdal.kommune.no
Navn
Raymond Øverjord Stolpen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 94197023
Epost
Epost: raymond.stolpen@saltdal.kommune.no
Navn
Frank Kildegård
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 95751430
Epost
Epost: frank.kildegaard@saltdal.kommune.no
Navn
Inger-Lovise Haugen Knoph
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 99412458
Epost
Epost: ingerknoph@outlook.com
Navn
Lars Skjelstad
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90997444
Epost
Epost: lars.skjelstad@sbnett.no
Navn
Bodil Anita Stolpen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99249113
Epost
Epost: bodilstolpen@hotmail.com
Navn
Raymond Øverjord Stolpen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 94197023
Epost
Epost: raymond.stolpen@saltdal.kommune.no
Navn
Ellen Beathe Fridtjofsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93402986
Epost
Epost: ellen.fridtjofsen@saltdal.kommune.no