Styret i fagforeningen

Navn
Simon Abraha
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 94822710
Epost
Epost: simon.abraha@sshf.no
Navn
Eldrid Rosvold Mathisen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 92654310
Epost
Epost: Eldrid.rosvold.mathisen@sshf.no
Navn
Carmen Nilsson
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 90896990
Epost
Epost: carmen.nilsson@sshf.no
Navn
Gro Lohne
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48282352
Epost
Epost: gro.lohne@sshf.no
Navn
Brita Stave
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 40638560
Epost
Epost: brita.stave@sshf.no
Navn
Kourosh Mohammadi
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 47235598
Epost
Epost: kourosh.mohammadi@sshf.no
Navn
Lene Anette Halstensen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99432287
Epost
Epost: lene.anette.halstensen@sshf.no
Navn
Hanne Foss
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95728634
Epost
Epost: hanne.foss@me.com
Navn
Else Pettersen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 99538859
Epost
Epost: else.pettersen1993@gmail.com
Navn
Jane Pettersen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93019718
Epost
Epost: jane.pettersen@sshf.no
Navn
Brita Stave
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 40638560
Epost
Epost: brita.stave@sshf.no