Onsdag 26. oktober 2022
Skolering i grunnleggende forhandlinger
Sted
Quality Hotel Olavsgaard m/overnatting
Arrangør
Fagforbundet Viken
Kontaktperson
Ruth Thomsen
91566345
ruth.thomsen@fagforbundet.no
Til Hovedtillitsvalgte i fagforeningene i Viken
Det innkalles med dette til skolering i grunnleggende forhandlinger for hovedtillitsvalgte, eventuelt forhandlingsutvalg. Maks 25 deltakere på kurs, så plassene vil bli fordelt etter fristens utløp. Ber fagforeningen prioritere de som har mest behov.
Settes opp 3 like kurs, velg det som passer best og er nærmest der du bor.
Tid: Oppstart 10.00 dag 1 og avslutter kl. 15.00 dag 2.
Tema: Kurset skal gi deltakeren grunnleggende innføring i forberedelser, gjennomføring og etterarbeid i forhandlinger, samt kort innføring i forhandlingsteori
Veileder: Rådgiver fra Kompetansesenteret for Viken
Maks 25 deltakere på kurs, plassene vil bli fordelt i samarbeid med fagforeningene etter fristens utløp.
Hovedregelen er at det skal benyttes den billigste reisemåten med offentlige kommunikasjonsmidler for å få dekket reiseutgifter. Det er fullpensjon og overnatting i enkeltrom som dekkes av Fagforbundet Viken.
Med hilsen
Ruth MP Thomsen og Astrid Isene