Styret i fagforeningen

Navn
Magne Hestad
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97580953
Epost
Epost: magne.hestad@vaksdal.kommune.no
Navn
Lillian Seim
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 47396479
Epost
Epost: lillian.seim@vaksdal.kommune.no
Navn
Arve Boge
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 97141467
Epost
Epost: arve.boge@vaksdal.kommune.no
Navn
Thor Andersen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 95249348
Epost
Epost: thor.fagforbundet@gmail.com
Navn
Anne Lise Bergo
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97567611
Epost
Epost: annelisebergo@hotmail.com
Navn
Stefano Giusti
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90942941
Epost
Epost: stefano.giusti@hotmail.com
Navn
Norana Moiselle Osman Tollefsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 99473726
Epost
Epost: n_moiselle@hotmail.com
Navn
Nina Johnsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 99042214
Epost
Epost: njohnsen68@icloud.com
Navn
Alexsandra Nilsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 94834814
Epost
Epost: alexsandraliksom@hotmail.com
Navn
Agnar Sellevold
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90566128
Epost
Epost: agnar.sellevold@bkkfiber.no
Navn
Ahmed Hamad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 94725782
Epost
Epost: ahmed.hamad@vaksdal.kommune.no
Navn
Margrethe Kydland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99774800
Epost
Epost: marg-ky@online.no
Navn
John Brudvik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 93400226
Epost
Epost: John.brudvik@gmail.com
Navn
Lillian Seim
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 47396479
Epost
Epost: lillian.seim@vaksdal.kommune.no