Styret i fagforeningen

Navn
Monica Brekke Fosse
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 97108068
Epost
Epost: monica.b.fosse@stord.kommune.no
Navn
Asbjørg Hovland Verpelstad
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 48277542
Epost
Epost: asbjorg.hovland.verpelstad@stord.kommune.no
Navn
Eva Bottyanova
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91825940
Epost
Epost: eva.bottyanova@stord.kommune.no
Navn
Marius Sveistrup Hope
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97552205
Epost
Epost: marius.hope@stord.kommune.no
Navn
Hege Hukset
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 47621308
Epost
Epost: Hegehukset@hotmail.no
Navn
Sæbjørn Gravdal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90066397
Epost
Epost: gravdal@sklbb.no
Navn
Silje Johansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 41625758
Epost
Epost: Tigroline@hotmail.com
Navn
Ove Nesbø
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97552043
Epost
Epost: ove.nesbo@stord.kommune.no
Navn
Tonje Desiree Sjo
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 45090986
Epost
Epost: tonje.sjo@gmail.com
Navn
Ida Marie Ahrens
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99331726
Epost
Epost: idaahrens@hotmail.com
Navn
Jorge Del Pino
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92048203
Epost
Epost: jdelpino19@hotmail.com
Navn
Monica Brekke Fosse
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97108068
Epost
Epost: monica.b.fosse@stord.kommune.no
Navn
Øyvind Spissøy
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 99725052
Epost
Epost: oyvind.spissoy@stord.kommune.no
Navn
Jorge Del Pino
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92048203
Epost
Epost: jdelpino19@hotmail.com