Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Margreta Kvåle
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 95481074
Epost
Epost: fagforbundetindrehardanger@gmail.com
Navn
Bjarte Andre Eriksen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 98877180
Epost
Epost: bjarte.eriksen@eidfjord.kommune.no
Navn
Terje Kolbotn
Stillingstittel
Sekretær
Telefon
Tlf: 97194073
Epost
Epost: terje.kolbotn@gmail.com
Navn
Turid Meland Lutro
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 90184169
Epost
Epost: turidstovo@gmail.com
Navn
Anette Horne
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97950054
Epost
Epost: anette.horne@hotmail.com
Navn
Bjørg Skogasel
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 97558453
Epost
Epost: bjorg.skogasel@ullensvang.kommune.no
Navn
Bjarte Andre Eriksen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke,kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 98877180
Epost
Epost: bjarte.eriksen@eidfjord.kommune.no
Navn
Robin Molven Fauskanger
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 47670896
Epost
Epost: robin.s.molven@gmail.com
Navn
Dagfrid Nilsen
Stillingstittel
Pensjonistutvalg
Telefon
Tlf: 48112520
Epost
Epost: dagfridnilsen@gmail.com
Navn
Arnt Joachim Midtbø
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 94427386
Epost
Epost: ajmidtbo@live.no
Navn
Ranveig Mannsåker
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt i KS
Telefon
Tlf: 90273406
Epost
Epost: htvfagforbundetuk@gmail.com
Navn
Anne Kari Rasmussen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt i KS
Telefon
Tlf: 47639542
Epost
Epost: htvfagforbundetuk@gmail.com
Navn
Bjarte Andre Eriksen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt Eidfjord kommune
Telefon
Tlf: 9877180
Epost
Epost: bjarte.eriksen@eidfjord.kommune.no
Navn
Robin Fauskanger
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt i KS
Telefon
Tlf: 47670896
Epost
Epost: htvfagforbundetuk@gmail.com
Navn
Siv Merethe Digrebrekke
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97549100
Epost
Epost: siv.digrebrekke@ullensvang.kommune.no
Navn
Dijana Saga
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 98070705
Epost
Epost: dijana.saga@gmail.com
Navn
Grete Hamre Kråkevik
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97981711
Epost
Epost: grete.hamre@ullensvang.kommune.no
Navn
Einar Opedal
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 48213069
Epost
Epost: einar.opedal@ullensvang.kommune.no
Navn
Ellen Fjæra
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 91854182
Epost
Epost: ellen.fjera@ullensvang.kommune.no
Navn
Andreas Jacobsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 40518183
Epost
Epost: andreas.jacobsen@outlook.com
Navn
Heinz Hansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97558608
Epost
Epost: heinz.hansen@ullensvang.kommune.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?