Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Hilde Sørdalen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 93668343
Epost
Epost: hilde@fagf-tbg.no
Navn
Bjørn Stian Lunden
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 90517746
Epost
Epost: bjorn.stian@fagf-tbg.no
Navn
Mary-Anne Steingrimsen Bøe
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 93026296
Epost
Epost: mary-anne@fagf-tbg.no
Navn
Geir Thomas
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90519945
Epost
Epost: geir@fagf-tbg.no
Navn
Nina Lie Brynildsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 90679466
Epost
Epost: yhs.tbg@gmail.com
Navn
Marthe A Ramm
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 40863843
Epost
Epost: yka.tbg@gmail.com
Navn
Charlotte Skare Borsheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 41443888
Epost
Epost: ykko.tbg@gmail.com
Navn
Malene Johansen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 95726149
Epost
Epost: ungdom.tbg@gmail.com
Navn
Hans Runar Christiansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 41283477
Epost
Epost: yst.tbg@gmail.com
Navn
Mette Henriksen Aas
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90573477
Epost
Epost: pensjonist.tbg@gmail.com
Navn
Marit Alfredsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90751004
Epost
Epost: m.alfredsen@hotmail.com
Navn
Henning Nilsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97565345
Epost
Epost: henning.nilsen@tonsberg.kommune.no
Navn
Cecilie Engø Ingvaldsen-Førsund
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47386203
Epost
Epost: cecilie.ingvaldsen@gmail.com
Navn
Hilde Sørdalen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93668343
Epost
Epost: hilde@fagf-tbg.no
Navn
Bjørn Stian Lunden
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90517746
Epost
Epost: bjorn.stian@fagf-tbg.no
Navn
Geir Thomas
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90519945
Epost
Epost: geir@fagf-tbg.no
Navn
Mary-Anne Steingrimsen Bøe
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93026296
Epost
Epost: mary-anne@fagf-tbg.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?