Styret i fagforeningen

Navn
Astrid Bakken
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 95829649
Epost
Epost: astrid.bakken@rindal.kommune.no
Navn
Jahn Gunnar Fosseide
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 45471711
Epost
Epost: jahn.fosseide@gmail.com
Navn
Runa Hoem Bævre
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 92231695
Epost
Epost: Runa.Hoem.Bevre@rindal.kommune.no
Navn
Marie Løfald Hønsvik
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 95848905
Epost
Epost: marie.lofald.honsvik@rindal.kommune.no
Navn
Leif Ove Grytbakk
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 93495630
Epost
Epost: leifovegrytbakk@gmail.com
Navn
Morten Møller
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 95770482
Epost
Epost: morten.moller@rindal.kommune.no
Navn
Steinar Landsem
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97682830
Epost
Epost: steinar.landsem@rindal.kommune.no
Navn
Lena Bye Halgunset
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 98413325
Epost
Epost: lena_halgunset@hotmail.com
Navn
Helga Furuhaug
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97978240
Epost
Epost: helga.furuhaug@hotmail.com
Navn
Astrid Bakken
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 95829649
Epost
Epost: astrid.bakken@rindal.kommune.no