Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Camilla Glorud
Stillingstittel
Leder / Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90872978
Epost
Epost: camilla.glorud@oppdal.kommune.no
Navn
Inger-Lill Sundsethaug
Stillingstittel
Nestleder / FANE 2 ansvalig
Telefon
Tlf: 95897112
Epost
Epost: inger.sundsethaug@oppdal.kommune.no
Navn
Elisabeth Erlandsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97086051
Epost
Epost: elisabeth.erlandsen@oppdal.kommune.no
Navn
Lisbeth Mellemsæter
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 90827179
Epost
Epost: lsynnes63@gmail.com
Navn
Tone Jersin Ansnes
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 95811181
Epost
Epost: tone.ansnes@oppdal.kommune.no
Navn
Idar Heggvold
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 90016230
Epost
Epost: Idar.Heggvold@oppdal.kommune.no
Navn
Anne Marie Nerhoel
Stillingstittel
Regningsansvarlig
Telefon
Tlf: 90663740
Epost
Epost: anne.nerhoel@oppdal.kommune.no
Navn
Tone Uv Liaøy
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97116326
Epost
Epost: tone.u.liaoey@outlook.com
Navn
Randi Pedersen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41699410
Epost
Epost: randi.pedersen@oppdal.com
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?