Styret i Fagforbundet Malvik

Navn
Line Therese Roald Johnsen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 90058946
Epost
Epost: line.johnsen@malvik.kommune.no
Navn
Tanja Elton
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 93609474
Epost
Epost: tanja.elton@malvik.kommune.no
Navn
Ann Elise Lutdal
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 40417305
Epost
Epost: Anneliselutdal@gmail.com
Navn
Frank Robert Dybvad
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 95984465
Epost
Epost: frank.dybvad@malvik.kommune.no
Navn
Elinor Johansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 97086925
Epost
Epost: elinor.johansen@malvik.kommune.no
Navn
Morten Sjaastad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 41038909
Epost
Epost: morten.sjaastad@malvik.kommune.no
Navn
Tanja Elton
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 93609474
Epost
Epost: tanja.elton@malvik.kommune.no
Navn
Frank Robert Dybvad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 95984465
Epost
Epost: frank.dybvad@malvik.kommune.no
Navn
Lisa Mari Kildal
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 93637237
Epost
Epost: LISA-MARI.KILDAL@MALVIK.KOMMUNE.NO
Navn
Bente Nilsson
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47700494
Epost
Epost: bentenilsson10@gmail.com
Navn
Terese Barstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 97516958
Epost
Epost: barstad.terese@gmail.com
Navn
Anne-Lise Dyrvik Edvardsen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 94362669
Epost
Epost: anne.lise.edvardsen@malvik.kommune.no
Navn
Line Therese Roald Johnsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90058946
Epost
Epost: line.johnsen@malvik.kommune.no
Navn
Morten Sjaastad
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41038909
Epost
Epost: morten.sjaastad@malvik.kommune.no