Styret i fagforeningen

Navn
Ann Kristin Rian
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 47638819
Epost
Epost: akrian6@hotmail.com
Navn
Laila Kristin L Munkeby
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 97986303
Epost
Epost: laila.munkeby@levanger.kommune.no
Navn
Glenn Håvard Jakobsen
Stillingstittel
Kasserer/fane 2 ansvarlig
Telefon
Tlf: 93870144
Epost
Epost: glejak@levanger.kommune.no
Navn
Glenn Håvard Jakobsen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 93870144
Epost
Epost: glejak@levanger.kommune.no
Navn
Tove Strømberg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 47837142
Epost
Epost: tove.stromberg@levanger.kommune.no
Navn
Svein Kjesbu
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90869723
Epost
Epost: skjesbu@hotmail.com
Navn
Linn Beate Tromsdal
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 92056234
Epost
Epost: linn.beate.tromsdal@gmail.com
Navn
Ove Brattaker
Stillingstittel
Leder yrkesseksjonsleder samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 47408042
Epost
Epost: brattakerove@gmail.com
Navn
Eskil Fjellgård Johansen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97492656
Epost
Epost: eskil.fjellgaard@hotmail.com
Navn
Gunhild Marie Øvrum Nesgård
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 98437193
Epost
Epost: gnesgard@hotmail.com
Navn
Hilde Solberg Valberg
Stillingstittel
Styremedlem/Hovedtillitsvalgt Frosta
Telefon
Tlf: 41321971
Epost
Epost: hilde.solberg.valberg@frosta.kommune.no
Navn
Wenche Nordjordet
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93489919
Epost
Epost: wenche.nordjordet@ntebb.no
Navn
Glenn Håvard Jakobsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 93870144
Epost
Epost: glejak@levanger.kommune.no
Navn
Laila Kristin L Munkeby
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97986303
Epost
Epost: laila.munkeby@levanger.kommune.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?