Styret i Fagforbundet Namsos

Navn
Karin Elisabeth Sinnes
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 48038106
Epost
Epost: karin.sinnes@namsos.kommune.no
Navn
Siv Annette Helland
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 97603663
Epost
Epost: siva_helland@hotmail.com
Navn
John Saur
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 95704725
Epost
Epost: john.saur@namsos.kommune.no
Navn
Heidi Beate Stene Duklæt
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90650067
Epost
Epost: heidi.beate@hotmail.com
Navn
Åse Bergum
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 48205580
Epost
Epost: ase.bergum@ntebb.no
Navn
Ingvill Dahl
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 97431151
Epost
Epost: ingvill.dahl@namsos.kommune.no
Navn
Mariann Brattgjerd
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 92064279
Epost
Epost: mariannb63@hotmail.com
Navn
Kim-Gunnar Skomsvold
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 95330272
Epost
Epost: kimmengs@gmail.com
Navn
Trude Knutsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41688762
Epost
Epost: trudelutt_93@hotmail.com
Navn
Inge Martinsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47615431
Epost
Epost: inge.martinsen@ntebb.no
Navn
Torunn Pedersen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47756477
Epost
Epost: torunn.pedersen@ntebb.no
Navn
Bernth-Erik Øien Fossli
Stillingstittel
Varamedlem
Telefon
Tlf: 45517636
Epost
Epost: beofossli@gmail.com