Styret i fagforeningen

Navn
Ann-Helen Jørgensen Kvingedal
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 98444584
Epost
Epost: ahelen_1@msn.com
Navn
Vibeke Nather-Aafarli
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 93636951
Epost
Epost: vibeke.nather-aafarli@heim.kommune.no
Navn
Randi Synnøve Eli
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 41671289
Epost
Epost: randi.eli@heim.kommune.no
Navn
Kristin. Heimsbakk
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 48361626
Epost
Epost: kristin.heimsbakk@heim.kommune.no
Navn
Randi Synnøve Eli
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 41671289
Epost
Epost: randi.eli@heim.kommune.no
Navn
Eirik Johansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 41303348
Epost
Epost: eirik.johansen@heim.kommune.no
Navn
Sara Belsvik
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 98468599
Epost
Epost: sarabelsvik@hotmail.com
Navn
Børge Henden
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 91247792
Epost
Epost: borge.henden@heim.kommune.no
Navn
Mia Olsen Horsberg
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41201746
Epost
Epost: miaolsenhorsberg@hotmail.com
Navn
Lindis Oline Korsnes
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97755794
Epost
Epost: Lindis_korsnes@hotmail.com
Navn
Eli Norunn Furnes Fjærli
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90063694
Epost
Epost: eli.fjerli@heim.kommune.no
Navn
Ann-Helen Jørgensen Kvingedal
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 98444584
Epost
Epost: ahelen_1@msn.com
Navn
Eli Norunn Furnes Fjærli
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90063694
Epost
Epost: eli.fjerli@heim.kommune.no