Styret i fagforeningen

Navn
Rita Vestgård
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 95305102
Epost
Epost: fagforbundet.unn.harstad@gmail.com
Navn
Karin Nyheim
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99458288
Epost
Epost: knyheim@online.no
Navn
Liv Synnøve Finjord
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 99012853
Epost
Epost: liv.finjord@unn.no
Navn
Hilde Linaker
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 90741307
Epost
Epost: hilde.linaker@unn.no
Navn
Karin Nyheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 99458288
Epost
Epost: knyheim@online.no
Navn
Hilde Linaker
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 90741307
Epost
Epost: hilde.linaker@unn.no
Navn
Jan Frode Kjensli
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 97164356
Epost
Epost: jan.frode.kjensli@unn.no
Navn
Elise Sofie Yttervik
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97978163
Epost
Epost: elisesofie@outlook.com
Navn
Sigrid Furu Berg
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91518431
Epost
Epost: sigrid.furuberg@live.no
Navn
Mona Nordlund
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41562598
Epost
Epost: mona.nordlund@unn.no
Navn
Linda Nordlund-Solvang
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90771598
Epost
Epost: linda.nordlund@live.no