Styret i Fagforbundet Kvæfjord

Navn
Bjarne Sandnes
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 91681007
Epost
Epost: bjsandnes@gmail.com
Navn
Mailis Grung
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 95735714
Epost
Epost: mailisgrung@gmail.com
Navn
Neil Markussen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 91549943
Epost
Epost: neil-m@online.no
Navn
Trine Camilla Knudsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 93263033
Epost
Epost: trine-c@hotmail.com
Navn
Susanne Gamst Maughan
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 94059824
Epost
Epost: smaughan88@gmail.com
Navn
Siv Hege Johansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 97638613
Epost
Epost: sivhegejohansen73@gmail.com
Navn
Gilberto Gil Mendoza
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 98805997
Epost
Epost: wulfie2417@icloud.com
Navn
Julie Jakobsen Lind
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91754718
Epost
Epost: juliejlind@hotmail.com
Navn
Karin Odden
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 41682603
Epost
Epost: karin.liss.odden@gmail.com
Navn
Ann Eva Forsgren
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 47380922
Epost
Epost: ann-eva.forsgren@hotmail.com
Navn
Anders Winsjansen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97179391
Epost
Epost: winsj5@hotmail.com