Styret i fagforeningen

Navn
Lisa - Mari Andreassen
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 99599284
Epost
Epost: lisa-mari.andreassen@unn.no
Navn
Marianne Johnsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 91588803
Epost
Epost: marianne.johnsen@unn.no
Navn
Maria Charlotte Pettersen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 90970275
Epost
Epost: maria.charlotte.pettersen@unn.no
Navn
Marianne Johnsen
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91588803
Epost
Epost: marianne.johnsen@unn.no
Navn
Marius Eberg Hansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 95441000
Epost
Epost: Marius.eberg.hansen@unn.no
Navn
Fredrik Bakke
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 45890540
Epost
Epost: freba90@gmail.com
Navn
Bjørnar Borch
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 41323680
Epost
Epost: bjornar.borch@unn.no
Navn
Marie Helene Gaup Olsen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 47449464
Epost
Epost: marie.helene.olsen@unn.no
Navn
Alma Marie Johansen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97572035
Epost
Epost: alma.johansen@gmail.com
Navn
Lars-Erik Sletta
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90644823
Epost
Epost: la-slett@online.no
Navn
Marianne Johnsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 91588803
Epost
Epost: marianne.johnsen@unn.no
Navn
Rune Moe
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 90208942
Epost
Epost: rune.moe@unn.no

Hovedtillitsvalgte

Navn
Rune Moe
Stillingstittel
Foretakstillitsvalgt UNN Tromsø
Telefon
Tlf: 77628196
Epost
Epost: rune.moe@unn.no
Navn
Marianne Johnsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt og ansatterepresentant - styret, UNN Tromsø
Telefon
Tlf: 77628194
Epost
Epost: marianne.johnsen@unn.no
Navn
Lars-Erik Sletta
Stillingstittel
Foretakstillitsvalgt IKT-Helse Nord (Tromsø)
Telefon
Tlf: 76166460
Epost
Epost: lars-erik.sletta@hn-ikt.no
Navn
Ragnhild Aslaksen
Stillingstittel
Foretakstillitsvalgt Sykehusinnkjøp, divisjon Nord
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ragnhild.aslaksen@sykehusinnkjop.no
Navn
Karoline Richardsen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt Norsk Helsenett SF
Telefon
Tlf: 24200000
Epost
Epost: karoline.richardsen@nhn.no
Navn
Lisa-Mari Andreassen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt
Telefon
Tlf: 77628194
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no

Plasstillitsvalgte

Navn
Bogen Per Erik
Stillingstittel
Amb. Omr 5, AMK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: per.erik.bogen@unn.no
Navn
Bakketun Pedersen Astrid Marie
Stillingstittel
Svalbard Sykehus, AMK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: astrid.marie.bakketun.pedersen@unn.no
Navn
Lena Paulsen
Stillingstittel
Amb. Omr 3, AMK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: lena.paulsen@unn.no
Navn
Rydheim Mariell
Stillingstittel
Amb. Omr 4, AMK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: mariell.rydheim@unn.no
Navn
Olsen Vidar
Stillingstittel
Amb. Omr 1, akuttmottak og OBS.post; AMK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: vidar.olsen@unn.no
Navn
Haug Anders
Stillingstittel
BUPA, BUP, Kontor; BUK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: anders.haug@unn.no
Navn
Sørensen Randi
Stillingstittel
Barneseksjonen og nyfødt intensiv, BUK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: randi.sorensen@unn.no
Navn
Stillingstittel
Medisinsk genetisk avd - BUK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Borch Bjørnar
Stillingstittel
Alm.tekn Åsgård - DES
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: bjornar.borch@unn.no
Navn
Aspaas Ann-Mari
Stillingstittel
Kostverter og kjøkken- DES
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ann-mari.aspaas@unn.no
Navn
Larsen Knut
Stillingstittel
Byggeseksjonen, Alm.tekn Breivika - DES
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: knut.larsen@unn.no
Navn
Stillingstittel
Renhold Breivika og Åsgård - DES
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: hakon.moen@unn.no
Navn
Stillingstittel
Vakt og Sikkerhet - DES
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Gullhav Bjørn
Stillingstittel
Sentralbord - DES
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: bjorn.gullhav@unn.no
Navn
Stillingstittel
Sentralforsyning - DES
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Anita Hansen
Stillingstittel
Klinisk Patologi
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: anita.hansen@unn.no
Navn
Aasland Ida Wood
Stillingstittel
Laboratoriemedisin DK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ida.wood.aasland@unn.no
Navn
Stillingstittel
Røntgen - DK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Sletta Lars-Erik
Stillingstittel
Helse Nord IKT
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: lars-erik.sletta@hn-ikt.no
Navn
Stian Gjerdrum
Stillingstittel
Lungemedisin - HLK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: stian.gjerdrum@unn.no
Navn
Stillingstittel
Hjerte/Lunge-Kar - HLK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
Hjertemedisinsk avd - HLK
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Bakkevoll Jan
Stillingstittel
Uro/endo Kir - K3K
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: jan.bakkevoll@unn.no
Navn
Mikalsen Anita Ihlang
Stillingstittel
Resepsjonen, Pingvinhotellet - K3K
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: anita.mikalsen@unn.no
Navn
Stillingstittel
Gastrokirurgen - K3K
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Torsteinsen Ingunn
Stillingstittel
Kreftavdeling - K3K
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ingunn.torsteinsen@unn.no
Navn
Marit Susann Warberg
Stillingstittel
Føde/Barsel/Kvinneklinikk - K3K
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: marit.susann.warberg@unn.no
Navn
Stillingstittel
FKU og Journalarkiv - KVALUT
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
E-Helse og IKT - KVALUT
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
Innovasjon og implementering - KVALUT
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
Gastro/-Nyresengepost - Med.KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Aden Asha Isak
Stillingstittel
Geriatrisk Sengepost - Med.KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: asha.isak.aden@unn.no
Navn
Stillingstittel
Infeksjonsmedisin - Med.KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Linda Mathilde Furuhovde
Stillingstittel
Mikrobiologi og smittevern - Med.KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: linda.mathilde.furuhovde@unn.no
Navn
Stillingstittel
Medisinsk kontor og poliklinikk - Med.KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
Hematologi - Med.KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Lisa - Mari Andreassen
Stillingstittel
NEHR og poliklinikk - NOR
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: lisa-mari.andreassen@unn.no
Navn
Stillingstittel
NKØØ, Ort. Plast - NOR
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
REHAB - NOR
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Stillingstittel
NKØØ og poliklinikk - NOR
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Thomassen Lill-Vigdis
Stillingstittel
NMK - NOR
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: lill-vigdis.thomassen@unn.no
Navn
Johansen Tone Elisabeth
Stillingstittel
Spesialrenhold - OPIN
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: tone.elisabeth.johansen@unn.no
Navn
Marius Eberg Hansen
Stillingstittel
Sterilforsyning - OPIN
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: marius.eberg.hansen@unn.no
Navn
Stillingstittel
An.Op Tromsø, Innslusa og dagkir - OPIN
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Broberg Henrik
Stillingstittel
Rsubeh.ung og Restart - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: henrik.broberg@unn.no
Navn
Pettersen Maria Charlotte
Stillingstittel
Akuttpost Nord - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: maria.charlotte.pettersen@unn.no
Navn
Hansen Siw Enoksen
Stillingstittel
SPHR Nord-Troms, Døgn - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: siw-merete.enoksen.hansen@unn.no
Navn
Stillingstittel
Avrusning Tromsø - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: ugyldig_epost@fagforbundet.no
Navn
Jensen Hildur
Stillingstittel
SPHR Tromsø - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: hildur.jensen@unn.no
Navn
Kristiansen Bodil Agnethe
Stillingstittel
Akuttpost Tromsø - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: bodil.agnethe.hansen.kristiansen@unn.no
Navn
Cecilie Wiggen
Stillingstittel
Alderspsykiatrisk seksjon - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: cecilie.wiggen@unn.no
Navn
Bjørn-Vidar Olsen
Stillingstittel
Sikkerhetspsykiatrisk seksjon - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: bjorn.vidar.olsen@unn.no
Navn
Mikkelsen Nelly
Stillingstittel
Akuttpost sør og PRE - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: nelly.mikkelsen@unn.no
Navn
Nordaas Lise
Stillingstittel
SPHR Midt-Troms - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: lise.nordaas@unn.no
Navn
Pheiff Stian
Stillingstittel
Døgn 1 og 2 - PHR-KL
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: stian.pheiff@unn.no
Navn
Holand Einar
Stillingstittel
Pasientreiser - Stabssenter
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: einar.holand@unn.no
Navn
Johansen Helene
Stillingstittel
Lønn og Personal
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: helene.johansen@unn.no
Navn
Elin Vorren
Stillingstittel
Sykehusinnkjøp HF Div Nord
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: elin.vorren@sykehusinnkjop.no
Navn
Michelsen Alexander
Stillingstittel
Norsk Helsenett Tromsø
Telefon
Tlf: 90000000
Epost
Epost: alexander.michelsen@nhn.no