Styret i fagforeningen

Navn
Anne Margrethe Ulland
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 48228682
Epost
Epost: amufagforbundet@outlook.com
Navn
Lisbeth Bangor
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 94263917
Epost
Epost: lisbethbangor72@gmail.com
Navn
Siri Marie Steinsnes Haavelmoen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 46683526
Epost
Epost: siri_marie_s@hotmail.com
Navn
Silje Strandheim
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 97179851
Epost
Epost: silje.strandheim@gmail.com
Navn
Anne Cristine Hjelmås
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 45163615
Epost
Epost: achjelmaas@gmail.com
Navn
Henning Stangeland
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 9521306
Epost
Epost: Henning_stangeland@hotmail.no
Navn
Silje Strandheim
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 97179851
Epost
Epost: silje.strandheim@gmail.com
Navn
Nina K.Nesse
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 95250628
Epost
Epost: nkrin1972@gmail.com
Navn
May Lise Skogøy
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 97108196
Epost
Epost: lisen1948@gmail.com
Navn
Anny Elise Austrheim
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41439773
Epost
Epost: anny.austrheim@haugnett.no
Navn
Paul Sondre Selvåg
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 90526188
Epost
Epost: paul_sondre@hotmail.com
Navn
Bjørn Røsdal
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92818907
Epost
Epost: bjornrosdal68@icloud.com
Navn
Anny Elise Austrheim
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41439773
Epost
Epost: anny.austrheim@haugnett.no
Navn
Ann Kristin Munthe Gjesdal
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92270346
Epost
Epost: ankimygje@gmail.com
Navn
May Britt Storum
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 47276183
Epost
Epost: brstorum@hotmail.com
Navn
Mette Marie Nordheim
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 92450267
Epost
Epost: mette.marie.nordheim@haugesund.kommune.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?