Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Rene Utgaard
Stillingstittel
Foretakstillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 94056842
Epost
Epost: rene.utgaard@so-hf.no
Navn
Rene Utgaard
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 94056842
Epost
Epost: rene.utgaard@so-hf.no
Navn
Roy Kenneth Nilsbakken
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 99242156
Epost
Epost: mcroy3@hotmail.com
Navn
Anne Lene Ullerud
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 41223907
Epost
Epost: Anne.Lene.Ullerud@so-hf.no
Navn
Elise Mutch Strøm
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 47509835
Epost
Epost: Elise.Kristine.Mutch@so-hf.no
Navn
Johan Marcus Johansson
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 91862168
Epost
Epost: jomjoh@so-hf.no
Navn
Elise Mutch Strøm
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 47509835
Epost
Epost: Elise.Kristine.Mutch@so-hf.no
Navn
Randi Synnøve Skramstad
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 47617632
Epost
Epost: rsynnh@sarpsborg.net
Navn
Malin Elise Karlsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 94892632
Epost
Epost: maleka@so-hf.no
Navn
Johan Marcus Johansson
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 91862168
Epost
Epost: jomjoh@so-hf.no
Navn
Johan Marcus Johansson
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 40203874
Epost
Epost: Marco-drift@hotmail.com
Navn
Anne Lene Ullerud
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41223907
Epost
Epost: anlull@so-hf.no
Navn
Ann Katrin Hansen
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41315646
Epost
Epost: Ann.Katrin.Hansen@so-hf.no
Navn
Jan Joachimiak
Stillingstittel
Styremedlem
Epost
Epost: Jan.Joachimiak@so-hf.no
Navn
Lene Holstad
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 92042110
Epost
Epost: lene.holstad@so-hf.no
Navn
Ole Morten Ersland
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 41346969
Epost
Epost: ole.morten.ersland@so-hf.no
Navn
Roy Kenneth Nilsbakken
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99242156
Epost
Epost: mcroy3@hotmail.com
Navn
Wenke Dalseng
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 95814434
Epost
Epost: wdalseng@gmail.com
Navn
Per Ronald Olsen
Stillingstittel
Styremedlem pensjonist
Epost
Epost: pro1000@online.no
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?