Til hovedinnhold

Styret i fagforeningen

Navn
Line Trones
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 47364697
Epost
Epost: avd517.leder@fagforening.fagforbundet.no
Navn
Marthe Larsen
Stillingstittel
Nestleder
Epost
Epost: marthe_1990@hotmail.com
Navn
Linn Marita Ingvaldsen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 48216924
Epost
Epost: linn_ingvaldsen@outlook.com
Navn
Lena Kristin Hammer
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41526412
Epost
Epost: lenakristin_90@hotmail.com
Navn
Anders Forstun
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Epost
Epost: anders.forstun@hotmail.com
Navn
Ingrid Watne Carlsen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 91164398
Epost
Epost: i_carlsen@hotmail.com
Navn
Jøran Hemminghyth
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 97007495
Epost
Epost: joehemmi@hotmail.com
Navn
Helge Osbak
Stillingstittel
Pensjonist- og uføretillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90166639
Epost
Epost: helgosb@online.no
Navn
Kristoffer Steen
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90915418
Epost
Epost: kristoffer-s@hotmail.com
Navn
Anita Bjørg Selfors
Stillingstittel
Styremedlem
Telefon
Tlf: 99456142
Epost
Epost: anita.selfors@beiarn.kommune.no
Navn
Marius Christensen Aspmo
Stillingstittel
Styremedlem
Epost
Epost: super.marius@hotmail.com
Navn
1.vara
Stillingstittel
Torbjørn Grimstad
Telefon
Tlf: 91889797
Epost
Epost: tobbeng@hotmail.com
Navn
2.vara
Stillingstittel
Gisela Beate Engholm
Telefon
Tlf: 91553769
Epost
Epost: gisela_manutd91@hotmail.com
Hei, jeg heter Frøya. Hva kan jeg hjelpe med?