Styret i fagforeningen

Navn
Anita-Helen Gjersvik
Stillingstittel
Leder
Telefon
Tlf: 94785712
Epost
Epost: Anita-Helen.Gjersvik@meloy.kommune.no
Navn
Tonje Åsvang Halvorsen
Stillingstittel
Nestleder
Telefon
Tlf: 47659776
Epost
Epost: tonje_73@hotmail.com
Navn
Marlene Blomstereng Karlsen
Stillingstittel
Kasserer
Telefon
Tlf: 99526607
Epost
Epost: marlene.blomstereng@hotmail.com
Navn
Lisell Sjøteig
Stillingstittel
Opplæringsansvarlig
Telefon
Tlf: 41356915
Epost
Epost: lisell.sjoteig@meloy.kommune.no
Navn
Renathe Lauritzen Berg
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon helse og sosial
Telefon
Tlf: 47360415
Epost
Epost: Renathe.berg@meloy.kommune.no
Navn
Gry Berit Alveness
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kontor og administrasjon
Telefon
Tlf: 99594295
Epost
Epost: gry.berit.alveness@meloy.kommune.no
Navn
Tina Bang Hansen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst
Telefon
Tlf: 47338268
Epost
Epost: tina.b.h@hotmail.com
Navn
Jon - Peter Andreassen
Stillingstittel
Leder yrkesseksjon samferdsel og teknisk
Telefon
Tlf: 95339208
Epost
Epost: jonandreassen365@gmail.com
Navn
Maria Lekanger Kirkesæther
Stillingstittel
Ungdomstillitsvalgt
Telefon
Tlf: 91633964
Epost
Epost: Marialekangerki@gmail.com
Navn
Gudrun Sivertsen
Stillingstittel
Pensjonisttillitsvalgt
Telefon
Tlf: 90730960
Epost
Epost: gudsiv@online.no
Navn
Anita-Helen Gjersvik
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 94785712
Epost
Epost: Anita-Helen.Gjersvik@meloy.kommune.no
Navn
Lisell Sjøteig
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 41356915
Epost
Epost: lisell.sjoteig@meloy.kommune.no
Navn
Eva Hilde Andersen
Stillingstittel
Hovedtillitsvalgt fagforening
Telefon
Tlf: 97508260
Epost
Epost: post@nordtun.no